fbpx

2711 S Ocean Dr # 3404, Hollywood FL 33019

Slide 1
<
>
Slide 0
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9
Slide 10
Slide 11
Slide 12
Slide 13
Slide 14
Slide 15
Slide 16
Slide 17
Slide 18
Slide 19
Slide 20
Slide 21
Slide 22
Slide 23
Slide 24
$2,695,000

3

4

3,395 SF

$794

 
PROPERTY TYPECondominium
Lot SizeN/A
YEAR BUILT2010

Property Description

    Amazing view and best price in the building.

    LIST PRICE $2,695,000
    PRICE CHANGE0%
    BEDS 3
    BATHS 4
    1/2 BATHS 1
    LIVING SIZE 3,395 SF
    PRICE SF$794
    YEAR BUILT 2010
    FLOORING TYPE No
    MLS A11973176
    PROPERTY TYPECondominium
    STATUS Active
    DATE LISTED 2026-02-26
    DAYS ON MARKET 77
    FURNISHED
    Pets Allowed Yes
    CITY Hollywood
    ZIP33019
    STATE FL
    SUBDIVISION Trump Hollywood
    HOA FEES $3,605
    TAXES $54,271

STREET VIEW

    Similar Properties

    $3,199,000

    2711 S Ocean Dr #2304

    Hollywood FL, 33019
    $3,199,000
    0%
    3 beds
    4 Baths
    3,395 SF
    $942/SF
    26
    TRUMP HOLLYWOOD
    Built 2009
    $3,100,000

    2711 S Ocean Dr #2803

    Hollywood FL, 33019
    $3,100,000
    0%
    3 beds
    4 Baths
    3,395 SF
    $913/SF
    34
    Trump Hollywood
    Built 2009
    $2,925,000

    901 S Ocean Dr. #612

    Hollywood FL, 33019
    $2,925,000
    0%
    3 beds
    4 Baths
    n/a
    n/a
    37
    Hollywood Moon
    Built 2028
    $2,995,000

    3951 S Ocean Dr #1803

    Hollywood FL, 33019
    $2,995,000
    -11.89%
    4 beds
    5 Baths
    3,240 SF
    $924/SF
    37
    APOGEE BEACH CONDOMINIUM
    Built 2013