fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 385 to 400 of 27281 Properties.

DOM
 
$11,500,000

111 Reef Ln

Key Biscayne FL, 33149
$11,500,000
0%
7 beds
6 Baths
5,008 SF
$2,296/SF
123
OCEANA KEY BISCAYNE CONDO
Built 2014
$11,500,000

5390 Banyan Dr

Coral Gables FL, 33156
$11,500,000
-11.2%
5 beds
7 Baths
6,239 SF
$1,843/SF
200
NATHALIE & CAROLINE SUB
Built 1996
$11,500,000

431 Costanera Rd

Coral Gables FL, 33143
$11,500,000
-8%
7 beds
9 Baths
9,640 SF
$1,193/SF
737
COCOPLUM SEC 2 PLAT C
Built 1992
$11,499,000

19575 Collins Ave #12

Sunny Isles Beach FL, 33160
$11,499,000
-4.17%
4 beds
6 Baths
4,992 SF
$2,303/SF
123
Regalia
Built 2014
$11,495,000

6800 SW 106th St

Pinecrest FL, 33156
$11,495,000
0%
7 beds
9 Baths
n/a
n/a
59
HELMS COUNTRY ESTATES RE-
Built 2026
$11,495,000

253 N Coconut Ln

Miami Beach FL, 33139
$11,495,000
0%
4 beds
4 Baths
2,263 SF
$5,080/SF
77
RIVIERA 1ST & 2ND ADDN AM
Built 2026
$11,300,000

610 Harbor Cir

Key Biscayne FL, 33149
$11,300,000
0%
6 beds
8 Baths
5,216 SF
$2,166/SF
56
Biscayne Key Estates
Built 2014
$11,200,000

4640 Sunset Dr

Miami FL, 33143
$11,200,000
7.69%
7 beds
9 Baths
7,339 SF
$1,526/SF
438
CORAL GABLES BISC BAY
Built 2026
$11,100,000

1460 S Treasure Dr

North Bay Village FL, 33141
$11,100,000
-5.93%
6 beds
7 Baths
6,816 SF
$1,629/SF
170
TREASURE ISLAND
Built 2016
$10,999,999

700 NE 24th Street ST #PHM 6001

Miami FL, 33137
$10,999,999
-9.09%
6 beds
8 Baths
6,358 SF
$1,730/SF
38
Aria Reserve Miami
Built 2025
$10,995,000

416 Coconut Isle Dr

Fort Lauderdale FL, 33301
$10,995,000
0%
6 beds
8 Baths
6,812 SF
$1,614/SF
205
Las Olas Isles
Built 2026
$10,995,000

9705 Collins Ave #2604N

Bal Harbour FL, 33154
$10,995,000
-14.44%
3 beds
4 Baths
3,688 SF
$2,981/SF
392
St Regis Bal Harbour
Built 2011
$10,995,000

270 Atlantic Ave

Sunny Isles Beach FL, 33160
$10,995,000
-4.35%
9 beds
10 Baths
n/a
n/a
386
ATLANTIC ISLAND
Built 1946
$10,990,000

503 Palm Dr

Hallandale Beach FL, 33009
$10,990,000
0%
7 beds
9 Baths
7,250 SF
$1,516/SF
64
GOLDEN ISLES SEC A REV PL
Built 2026
$10,980,000

5134 Fisher Island Dr #5134

Miami Beach FL, 33109
$10,980,000
-8.35%
4 beds
5 Baths
4,109 SF
$2,672/SF
220
BAYVIEW AT FISHER ISLAND
Built 2004
$10,950,000

4901 Hammock Park Dr

Coral Gables FL, 33156
$10,950,000
0%
5 beds
6 Baths
5,317 SF
$2,059/SF
14
FRENCH ESTATES
Built 2023