6for sale
0for rent
4sold
PRICE RANGE$12.2M TO $27.5M
BEDROOMS3 TO 5 BEDROOMS
YEAR BUILT2016
NUMBER OF TOTALS58
STORIES12
SQ. FT. RANGE3232 SF TO 6726 SF
AVERAGE PRICE / SQ. FT.$3,768
AVERAGE DOM170 DAY(S)
WENDY MENDOZA
Interested in this Property
Surfside Neighborhood
6 FOR SALE
0 FOR RENT
4 SOLD
Grid
List
3 BEDROOMS
DOM
 
9349 Collins Ave #801
Surfside FL, 33154
$16,750,000
0%
3 beds
6 Baths
4,487 SF
$3,733/SF
25
FENDI CHATEAU
Built 2016
9349 Collins Ave #304
Surfside FL, 33154
$12,250,000
-0.41%
3 beds
5 Baths
3,232 SF
$3,790/SF
199
CHATEAU OCEAN CONDO
Built 2016
4 BEDROOMS
DOM
 
9349 Collins Ave #406
Surfside FL, 33154
$22,500,000
7.14%
4 beds
7 Baths
5,720 SF
$3,934/SF
249
Fendi Château Residences
Built 2016
9349 Collins Ave #205
Surfside FL, 33154
$13,425,000
-0.56%
4 beds
5 Baths
3,752 SF
$3,578/SF
204
Fendi Chateau
Built 2016
9349 Collins Ave #203
Surfside FL, 33154
$12,750,000
0%
4 beds
5 Baths
3,653 SF
$3,490/SF
39
Fendi Chateau Residences
Built 2016
5 BEDROOMS
DOM
 
9349 Collins Ave #1101
Surfside FL, 33154
$27,500,000
-15.38%
5 beds
7 Baths
6,726 SF
$4,089/SF
306
FENDI CHATEAU RESIDENCE
Built 2016
STATISTICS
Inventory
6for sale
10% OF BUILDING
0for rent
0% OF BUILDING
4sold
7% OF BUILDING
$3,768AVG Price per SF