fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 513 to 528 of 27281 Properties.

DOM
 
$9,249,000

1031 W 48th St #6

Miami Beach FL, 33140
$9,249,000
0%
4 beds
5 Baths
4,257 SF
$2,173/SF
91
Ritz Carlton Villa
Built 2022
$9,200,000

99 SE 5TH #7102

Miami FL, 33131
$9,200,000
0%
3 beds
5 Baths
3,665 SF
$2,510/SF
177
BACCARAT RESIDENCE
Built 2026
$9,200,000

440 Mola Ave

Fort Lauderdale FL, 33301
$9,200,000
0%
6 beds
5 Baths
6,545 SF
$1,406/SF
54
VENICE
Built 2019
$9,100,000

17901 COLLINS #604

Sunny Isles Beach FL, 33160
$9,100,000
0%
4 beds
7 Baths
n/a
n/a
54
ESTATES AT ACQUALINA
Built 2022
$9,100,000

17975 Collins Avenue #2402

Sunny Isles Beach FL, 33160
$9,100,000
0%
4 beds
5 Baths
4,385 SF
$2,075/SF
178
Estates at Acqualina
Built 2023
$9,000,000

4312 NE 22nd Ave

Fort Lauderdale FL, 33308
$9,000,000
0%
5 beds
5 Baths
3,702 SF
$2,431/SF
93
CORAL RIDGE COUNTRY CLUB
Built 1974
$9,000,000

2711 S Ocean Dr #3905

Hollywood FL, 33019
$9,000,000
0%
5 beds
5 Baths
5,086 SF
$1,770/SF
52
TRUMP HOLLYWOOD
Built 2009
$9,000,000

9064 Bay Dr

Surfside FL, 33154
$9,000,000
0%
3 beds
3 Baths
2,204 SF
$4,083/SF
38
ALTOS DEL MAR NO 4
Built 1954
$9,000,000

1690 Daytonia Rd

Miami Beach FL, 33141
$9,000,000
0%
4 beds
4 Baths
4,315 SF
$2,086/SF
24
BISCAYNE POINT
Built 1951
$9,000,000

123 Murray Rd

West Palm Beach FL, 33405
$9,000,000
-35.71%
6 beds
7 Baths
5,120 SF
$1,758/SF
92
LAKEWOOD
Built 2025
$9,000,000

18975 Collins Ave #5302+Cabana 6

Sunny Isles Beach FL, 33160
$9,000,000
0%
4 beds
5 Baths
2,682 SF
$3,356/SF
613
Armani Casa
Built 2020
$8,999,999

1800 Michigan Ave

Miami Beach FL, 33139
$8,999,999
0%
5 beds
5 Baths
4,092 SF
$2,199/SF
219
PALM VIEW SUB
Built 1935
$8,999,999

744 Lakeview Dr

Miami Beach FL, 33140
$8,999,999
0%
4 beds
4 Baths
2,914 SF
$3,089/SF
92
LAKE VIEW SUB
Built 1950
$8,999,000

7720 Miami View Dr

North Bay Village FL, 33141
$8,999,000
0%
5 beds
4 Baths
3,758 SF
$2,395/SF
190
NORTH BAY ISLAND
Built 1981
$8,995,000

6840 Sunrise Pl

Coral Gables FL, 33133
$8,995,000
0%
4 beds
5 Baths
3,589 SF
$2,506/SF
114
SUNRISE HARBOUR REV PL
Built 1958
$8,995,000

6080 SW 104th St

Pinecrest FL, 33156
$8,995,000
-5.27%
7 beds
9 Baths
8,551 SF
$1,052/SF
163
HELMS COUNTRY ESTATES ADD
Built 2012