fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 545 to 560 of 27189 Properties.

DOM
 
$8,950,000

2561 Lucille Dr

Fort Lauderdale FL, 33316
$8,950,000
-8.21%
5 beds
5 Baths
5,299 SF
$1,689/SF
392
LUCILLE ISLAND
Built 1982
$8,940,000

5 Grove Isle Dr. #S503

Miami FL, 33133
$8,940,000
2.88%
4 beds
5 Baths
4,117 SF
$2,171/SF
114
VITA AT GROVE ISLE
Built 2025
$8,900,000

5845 SW 130th Ter

Pinecrest FL, 33156
$8,900,000
-9.18%
7 beds
8 Baths
7,207 SF
$1,235/SF
114
ROCKDALE HILL SUB
Built 2024
$8,900,000

9701 Collins Ave #2104S

Bal Harbour FL, 33154
$8,900,000
-16.04%
3 beds
4 Baths
3,003 SF
$2,964/SF
218
ST REGIS BAL HARBOUR
Built 2011
$8,900,000

2100 S Miami Ave

Miami FL, 33129
$8,900,000
0%
6 beds
11 Baths
5,350 SF
$1,664/SF
23
HOLLEMAN PARK
Built 2026
$8,900,000

11050 SW 69th Ave

Pinecrest FL, 33156
$8,900,000
-5.22%
5 beds
5 Baths
7,697 SF
$1,156/SF
114
HELMS COUNTRY ESTATES RE-
Built 2019
$8,900,000

851 NE 1st Ave #PH 5700

Miami FL, 33132
$8,900,000
0%
4 beds
6 Baths
5,225 SF
$1,703/SF
556
PARAMOUNT MIAMI WORLDCENT
Built 2019
$8,900,000

1701 Micanopy Ave

Coconut Grove FL, 33133
$8,900,000
0%
6 beds
7 Baths
n/a
n/a
52
E M PATTISONS
Built 2026
$8,895,000

6300 SW 126th St

Pinecrest FL, 33156
$8,895,000
-1.11%
8 beds
11 Baths
8,306 SF
$1,071/SF
70
RIDGELINE ESTATES
Built 2020
$8,850,000

18401 Collins Ave #4801

Sunny Isles Beach FL, 33160
$8,850,000
0%
3 beds
4 Baths
3,015 SF
$2,935/SF
108
Bentley Residences
Built 2028
$8,800,000

801 S Miami Ave #PH5801

Miami FL, 33130
$8,800,000
0%
4 beds
6 Baths
3,882 SF
$2,267/SF
294
SLS LUX
Built 2018
$8,800,000

300 Collins Ave #PH3

Miami Beach FL, 33139
$8,800,000
0%
4 beds
5 Baths
3,705 SF
$2,375/SF
184
300 COLLINS CONDO
Built 2018
$8,800,000

17975 Collins Ave #N-1802

Sunny Isles Beach FL, 33160
$8,800,000
-11.87%
4 beds
6 Baths
n/a
n/a
220
THE ESTATES AT ACQUALINA
Built 2023
$8,795,000

17901 Collins Ave #3103

Sunny Isles Beach FL, 33160
$8,795,000
0%
4 beds
5 Baths
2,987 SF
$2,944/SF
7
Estates at Acqualina
Built 2023
$8,795,000

6675 SW 96th St

Pinecrest FL, 33156
$8,795,000
-20.01%
7 beds
9 Baths
8,912 SF
$987/SF
672
UNPLATTED
Built 2025
$8,790,000

165 Paloma Dr

Coral Gables FL, 33143
$8,790,000
-1.79%
6 beds
6 Baths
6,548 SF
$1,342/SF
100
COCOPLUM SEC 2 PLAT F
Built 1996