fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2161 to 2176 of 27239 Properties.

DOM
 
$2,950,000

3601 N Highway A1a

Fort Pierce FL, 34949
$2,950,000
0%
6 beds
7 Baths
3,824 SF
$771/SF
111
COASTAL COVES UNIT 1
Built 1994
$2,950,000

3960 194th Trl

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,950,000
0%
5 beds
5 Baths
3,291 SF
$896/SF
102
GOLDEN GATE ESTATES & MAR
Built 1998
$2,950,000

2005 Calais Dr #7

Miami Beach FL, 33141
$2,950,000
-5.6%
4 beds
4 Baths
2,604 SF
$1,133/SF
513
La Linda Miami Beach
Built 2025
$2,950,000

2930 NE 164th St

North Miami Beach FL, 33160
$2,950,000
0%
3 beds
4 Baths
2,426 SF
$1,216/SF
73
EASTERN SHORES
Built 1982
$2,950,000

3055 Harbor Dr #1202

Fort Lauderdale FL, 33316
$2,950,000
-10.61%
3 beds
4 Baths
3,488 SF
$846/SF
539
HARBOURAGE PLACE CONDO
Built 1998
$2,950,000

2627 S Bayshore Dr #501

Miami FL, 33133
$2,950,000
0%
3 beds
3 Baths
2,333 SF
$1,264/SF
69
GROVENOR HOUSE
Built 2005
$2,950,000

9601 Collins Ave #403

Bal Harbour FL, 33154
$2,950,000
0%
2 beds
3 Baths
2,160 SF
$1,366/SF
105
The Majestic Tower
Built 1998
$2,950,000

700 NE 26th Ter #1101

Miami FL, 33137
$2,950,000
0%
3 beds
5 Baths
2,368 SF
$1,246/SF
290
MISSONI BAIA
Built 2023
$2,950,000

1977 S Oak Haven Cir

Miami FL, 33179
$2,950,000
-10.61%
6 beds
7 Baths
4,108 SF
$718/SF
84
OAK HAVEN SEC 2
Built 1981
$2,950,000

59720 Overseas Hwy #9

Marathon FL, 33050
$2,950,000
-13.24%
5 beds
5 Baths
3,011 SF
$980/SF
192
GRASSY KEY
Built 2025
$2,950,000

5045 SW 67th Ave

South Miami FL, 33155
$2,950,000
-14.49%
5 beds
6 Baths
5,693 SF
$518/SF
290
BLUE HGTS
Built 2005
$2,950,000

520 West Ave #2101

Miami Beach FL, 33139
$2,950,000
0%
3 beds
4 Baths
1,994 SF
$1,479/SF
29
THE BENTLEY BAY CONDO
Built 2004
$2,950,000

685 NE 81 St

Miami FL, 33138
$2,950,000
0%
4 beds
3 Baths
3,129 SF
$943/SF
114
Shore Crest
Built 2026
$2,950,000

124 Orchid St

Plantation Key FL, 33070
$2,950,000
0%
4 beds
5 Baths
2,938 SF
$1,004/SF
97
PLANTATION TROPICAL PARK
Built 2024
$2,950,000

1101 Diplomat Pkwy

Hollywood FL, 33019
$2,950,000
-4.84%
6 beds
7 Baths
n/a
n/a
97
HOLLYWOOD GOLF ESTATES SE
Built 2026
$2,950,000

12944 Banyan Rd

North Miami FL, 33181
$2,950,000
-1.67%
4 beds
3 Baths
2,460 SF
$1,199/SF
209
VENETIAN SEC KEYSTONE POI
Built 1955