fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2193 to 2208 of 27239 Properties.

DOM
 
$2,900,000

150 Rushton Ln

Tavernier FL, 33070
$2,900,000
0%
3 beds
3 Baths
1,743 SF
$1,664/SF
128
SEVEN ACRES
Built 1973
$2,900,000

16 North Dr

Key Largo FL, 33037
$2,900,000
-9.38%
3 beds
5 Baths
2,608 SF
$1,112/SF
147
STILLWRIGHT POINT NO 2
Built 1971
$2,900,000

21200 Point Pl #1901

Aventura FL, 33180
$2,900,000
0%
5 beds
5 Baths
4,169 SF
$696/SF
58
ATLANTIC I AT THE POINT C
Built 2004
$2,900,000

900 Brickell Key Blvd #2904

Miami FL, 33131
$2,900,000
0%
4 beds
5 Baths
2,631 SF
$1,102/SF
58
Brickell Key
Built 2008
$2,900,000

1805 Keystone Blvd

North Miami FL, 33181
$2,900,000
0%
4 beds
2 Baths
2,420 SF
$1,198/SF
51
KEYSTONE POINT SEC 1
Built 1950
$2,900,000

46 NE 162nd St

Miami FL, 33162
$2,900,000
0%
4 beds
3 Baths
3,025 SF
$959/SF
42
BISC GARDENS SEC C
Built 2023
$2,900,000

700 NE 24th St #2201

Miami FL, 33137
$2,900,000
-15.09%
4 beds
6 Baths
2,686 SF
$1,080/SF
241
Aria Reserve South Tower
Built 2025
$2,900,000

1825 NE 26th Ave

Fort Lauderdale FL, 33305
$2,900,000
19.59%
4 beds
5 Baths
3,041 SF
$954/SF
258
LIVERMORE ESTATES
Built 2025
$2,900,000

2301 Collins Ave #1523-24

Miami Beach FL, 33139
$2,900,000
3.57%
3 beds
3 Baths
1,560 SF
$1,859/SF
238
RONEY PALACE
Built 1926
$2,900,000

6121 La Gorce Dr

Miami Beach FL, 33140
$2,900,000
0%
4 beds
4 Baths
2,359 SF
$1,229/SF
13
BEACH VIEW ADDN
Built 1937
$2,900,000

831 NE 109th St

Biscayne Park FL, 33161
$2,900,000
-9.38%
5 beds
5 Baths
3,888 SF
$746/SF
114
AMD PL GRIFFING BISCAYNE
Built 1947
$2,900,000

16631 Sunset Way

Weston FL, 33326
$2,900,000
0%
5 beds
6 Baths
3,810 SF
$761/SF
41
Botaniko At Weston
Built 2019
$2,900,000

600 Grapetree Dr #10BN

Key Biscayne FL, 33149
$2,900,000
0%
3 beds
3 Baths
2,943 SF
$985/SF
21
Mar Azul
Built 1974
$2,900,000

737 Crandon Blvd #402

Key Biscayne FL, 33149
$2,900,000
0%
3 beds
3 Baths
2,470 SF
$1,174/SF
3
Lake Villa Two
Built 1996
$2,900,000

2 Grove Isle Dr #B1109

Coconut Grove FL, 33133
$2,900,000
0%
3 beds
3 Baths
2,614 SF
$1,109/SF
22
GROVE ISLE
Built 1980
$2,900,000

450 Alton Rd #PH 4104

Miami Beach FL, 33139
$2,900,000
-3.33%
2 beds
2 Baths
1,536 SF
$1,888/SF
191
ICON SOUTH BEACH
Built 2005