fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2257 to 2272 of 27240 Properties.

DOM
 
$2,850,000

600 NE 27th St #PH2

Miami FL, 33137
$2,850,000
0%
3 beds
5 Baths
2,572 SF
$1,108/SF
2
BAY HOUSE MIAMI CONDO
Built 2015
$2,850,000

13425 SW 37th Pl

Davie FL, 33330
$2,850,000
-4.97%
6 beds
5 Baths
6,251 SF
$456/SF
28
OAK HOLLOW ESTATES
Built 2009
$2,850,000

17121 Collins Ave #1508

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,850,000
0%
3 beds
4 Baths
1,956 SF
$1,457/SF
83
JADE OCEAN
Built 2009
$2,849,000

700 NE 24TH ST #4801

Miami FL, 33137
$2,849,000
-13.38%
4 beds
6 Baths
2,686 SF
$1,061/SF
152
ARIA RESERVE SOUTH
Built 2025
$2,849,000

800 NE 72nd St

Miami FL, 33138
$2,849,000
-5.03%
4 beds
4 Baths
2,478 SF
$1,150/SF
133
WASHINGTON PLACE
Built 1955
$2,845,000

1090 NE 92nd St

Miami Shores FL, 33138
$2,845,000
-12.43%
4 beds
3 Baths
2,934 SF
$970/SF
274
MIAMI SHORES
Built 1979
$2,840,000

900 Brickell Key Blvd #2204

Miami FL, 33131
$2,840,000
-3.73%
3 beds
5 Baths
2,631 SF
$1,079/SF
219
ASIA CONDO
Built 2008
$2,836,000

19694 NE 24th Ave

Miami FL, 33180
$2,836,000
0%
4 beds
4 Baths
2,863 SF
$991/SF
3
SKYKNOLL ESTATES REPLAT
Built 1971
$2,834,640

1170 E Hallandale Beach Blvd #2503

Hallandale Beach FL, 33009
$2,834,640
0%
3 beds
4 Baths
n/a
n/a
30
Hallandale Oasis
Built 2027
$2,830,000

18201 Collins Ave #3404&Cabana

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,830,000
0%
3 beds
4 Baths
2,174 SF
$1,302/SF
604
TRUMP ROYALE
Built 2008
$2,829,999

3305 NE 15th St

Fort Lauderdale FL, 33304
$2,829,999
-8.68%
3 beds
5 Baths
2,909 SF
$973/SF
424
LAS OLAS BY THE SEA EXT
Built 1959
$2,825,000

4120 Hardie Ave

Miami FL, 33133
$2,825,000
-2.59%
5 beds
3 Baths
n/a
n/a
182
ELEDA
Built 1945
$2,800,990

19674 NE 14 CT

Miami FL, 33179
$2,800,990
0%
5 beds
4 Baths
4,095 SF
$684/SF
49
Greenview Estates
Built 2026
$2,800,000

153 N Seabreeze Blvd #0401-S

Fort Lauderdale FL, 33304
$2,800,000
0%
2 beds
4 Baths
2,395 SF
$1,169/SF
115
Selene Oceanfront
Built 2025
$2,800,000

6103 Aqua Ave #701

Miami Beach FL, 33141
$2,800,000
-6.35%
4 beds
5 Baths
2,752 SF
$1,017/SF
127
SPEAR AT AQUA CONDO
Built 2004
$2,800,000

45 NE 104th St

Miami Shores FL, 33138
$2,800,000
0%
4 beds
3 Baths
2,832 SF
$989/SF
172
BEVERLY GLEN
Built 1940