SEARCH LISTINGS
Showing 2289 to 2304 of 27240 Properties.
DOM
 
822 Meridian Ln
Hollywood FL, 33019
$2,795,000
0%
5 beds
5 Baths
4,315 SF
$648/SF
65
HARBOR ISLANDS
Built 2004
5600 Collins Ave #D
Miami Beach FL, 33140
$2,795,000
0%
2 beds
2 Baths
2,100 SF
$1,331/SF
51
5600 Condominium
Built 1967
2940 SW 63rd Ave
Miami FL, 33155
$2,795,000
-14%
4 beds
5 Baths
4,200 SF
$665/SF
276
CORAL VILLAS REV
Built 2026
1130 100th St #3D
Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,795,000
0%
3 beds
4 Baths
2,622 SF
$1,066/SF
209
PORTO BAY
Built 2027
3440 NE 170th St
North Miami Beach FL, 33160
$2,795,000
-6.68%
4 beds
3 Baths
2,419 SF
$1,155/SF
122
EASTERN SHORES 1ST ADDN
Built 1964
2465 Provence Cir
Weston FL, 33327
$2,795,000
-7.6%
6 beds
6 Baths
5,698 SF
$491/SF
72
Provence
Built 1998
2200 S Ocean Ln #1501-1503
Fort Lauderdale FL, 33316
$2,795,000
-17.67%
6 beds
6 Baths
4,902 SF
$570/SF
299
POINT OF AMERICAS
Built 1971
788 NE 23rd St #1501
Miami FL, 33137
$2,795,000
-11.27%
3 beds
5 Baths
2,743 SF
$1,019/SF
195
Elysee
Built 2021
122 Court Contessa
Islamorada FL, 33036
$2,795,000
-6.83%
3 beds
3 Baths
2,374 SF
$1,177/SF
267
PORT ANTIGUA PLAT NO 5 &
Built 2021
59 SE Turtle Creek Dr
Jupiter FL, 33469
$2,795,000
-6.68%
3 beds
3 Baths
2,650 SF
$1,055/SF
55
TURTLE CREEK VILLAGE
Built 1981
1729 Lenox Ave
Miami Beach FL, 33139
$2,795,000
-3.62%
3 beds
2 Baths
2,170 SF
$1,288/SF
56
PALM VIEW SUB
Built 1936
5201 Skylark Ct
Cape Coral FL, 33904
$2,795,000
0%
3 beds
3 Baths
2,683 SF
$1,042/SF
7
Cape Coral
Built 2023
15755 SW 90th Ave
Palmetto Bay FL, 33157
$2,795,000
11.8%
5 beds
4 Baths
3,323 SF
$841/SF
98
UNPLATTED
Built 2026
611 Sweet Bay Ave
Plantation FL, 33324
$2,795,000
-5.25%
5 beds
7 Baths
4,967 SF
$563/SF
42
ENCLAVE 2ND SEC
Built 2012
2962 W Trade Ave
Coconut Grove FL, 33133
$2,795,000
-5.73%
5 beds
6 Baths
n/a
n/a
91
L and B In The Grove Cond
Built 2024
8800 Collins Ave #301
Surfside FL, 33154
$2,790,000
0%
2 beds
2 Baths
1,435 SF
$1,944/SF
254
Surf Row
Built 2025