fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2305 to 2320 of 27240 Properties.

DOM
 
$2,790,000

5660 Collins Ave #18A

Miami Beach FL, 33140
$2,790,000
0%
4 beds
5 Baths
4,587 SF
$608/SF
104
5660
Built 1970
$2,790,000

1880 Brickell Avenue #22

Miami FL, 33129
$2,790,000
0%
2 beds
3 Baths
2,422 SF
$1,152/SF
99
Colette Residences
Built 2028
$2,790,000

700 NE 24 ST #5005

Miami FL, 33137
$2,790,000
-2.96%
3 beds
4 Baths
1,750 SF
$1,594/SF
304
Aria Reserve Miami South
Built 2025
$2,790,000

2301 Collins Ave #1634

Miami Beach FL, 33139
$2,790,000
-6.69%
2 beds
2 Baths
1,640 SF
$1,701/SF
184
RONEY PALACE
Built 1926
$2,790,000

254 Sea View Dr #5

Key Biscayne FL, 33149
$2,790,000
-7%
3 beds
4 Baths
2,640 SF
$1,057/SF
192
Cape Florida Condo
Built 1969
$2,790,000

1675 Coral Gardens Dr

Wilton Manors FL, 33334
$2,790,000
-5.42%
5 beds
4 Baths
3,611 SF
$773/SF
55
MIDDLE RIVER ESTATES
Built 1957
$2,790,000

6550 SW 183rd Way

Southwest Ranches FL, 33331
$2,790,000
-0.36%
4 beds
4 Baths
3,719 SF
$750/SF
123
CHAMBERS SUB NW1/4
Built 2000
$2,790,000

1331 Brickell Bay Dr #2907

Miami FL, 33131
$2,790,000
0%
3 beds
3 Baths
2,130 SF
$1,310/SF
133
JADE RESIDENCES
Built 2004
$2,790,000

2200 N Ocean Blvd #N206

Fort Lauderdale FL, 33305
$2,790,000
0%
3 beds
4 Baths
2,071 SF
$1,347/SF
8
AUBERGE BEACH RESIDENCES
Built 2018
$2,790,000

14857 SW 38th St

Davie FL, 33331
$2,790,000
0%
6 beds
6 Baths
5,650 SF
$494/SF
15
RIVERSTONE
Built 2004
$2,790,000

700 NE 26th Ter #2202

Miami FL, 33137
$2,790,000
0%
3 beds
4 Baths
2,141 SF
$1,303/SF
1
MISSONI BAIA
Built 2023
$2,790,000

330 Sunny Isles Blvd #5-502

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,790,000
-15.45%
4 beds
5 Baths
3,248 SF
$859/SF
276
PARQUE TOWERS
Built 2020
$2,786,000

11000 SW 120th St

Miami FL, 33176
$2,786,000
-3.26%
5 beds
5 Baths
3,132 SF
$890/SF
100
PINE SHORE SEC 1
Built 2026
$2,785,000

1 N Fort Lauderdale Beach Blvd #1806

Fort Lauderdale FL, 33304
$2,785,000
-1.76%
2 beds
3 Baths
1,971 SF
$1,413/SF
63
Ritz Carlton Fort Lauder
Built 2009
$2,785,000

4251 SW 11th St

Miami FL, 33134
$2,785,000
-7.14%
4 beds
4 Baths
3,736 SF
$745/SF
97
CAMNER GABLES 1ST ADDN
Built 2017
$2,782,000

2000 S Ocean Dr #7B

Hallandale Beach FL, 33009
$2,782,000
0%
3 beds
4 Baths
2,913 SF
$955/SF
1
2000 OCEAN CONDO
Built 2022