fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2337 to 2352 of 27239 Properties.

DOM
 
$2,750,000

1460 Tagus Ave

Coral Gables FL, 33156
$2,750,000
0%
5 beds
4 Baths
3,275 SF
$840/SF
78
CORAL BAY SEC C
Built 1977
$2,750,000

4008 NE 167th St #6

North Miami Beach FL, 33160
$2,750,000
-14.06%
4 beds
5 Baths
3,516 SF
$782/SF
85
Koya Bay
Built 2024
$2,750,000

10235 SW 58th Ct

Pinecrest FL, 33156
$2,750,000
0%
5 beds
3 Baths
3,004 SF
$915/SF
27
BOUGANVILLEA COURT HOMESI
Built 1956
$2,750,000

3301 NE 183rd St #1601

Aventura FL, 33160
$2,750,000
0%
4 beds
5 Baths
3,533 SF
$778/SF
50
THE PENINSULA II CONDO
Built 2007
$2,750,000

2805 SW 4th Ave

Miami FL, 33129
$2,750,000
0%
3 beds
4 Baths
2,689 SF
$1,023/SF
65
BRICKELL ESTATES
Built 1948
$2,750,000

6103 Aqua Ave #504

Miami Beach FL, 33141
$2,750,000
-14.06%
4 beds
5 Baths
2,752 SF
$999/SF
184
Spear at Aqua
Built 2004
$2,750,000

426 Hardee Rd

Coral Gables FL, 33146
$2,750,000
0%
4 beds
4 Baths
2,346 SF
$1,172/SF
20
CORAL GABLES RIVIERA SEC
Built 1952
$2,750,000

1331 Brickell Bay Dr #4107

Miami FL, 33131
$2,750,000
-1.79%
3 beds
3 Baths
2,130 SF
$1,291/SF
121
JADE AT BRICKELL BAY
Built 2004
$2,750,000

1200 Cleveland Rd

Miami Beach FL, 33141
$2,750,000
-9.09%
4 beds
3 Baths
2,672 SF
$1,029/SF
158
BISCAYNE POINT
Built 1956
$2,750,000

19955 NE 38th Ct #1205

Aventura FL, 33180
$2,750,000
0%
2 beds
3 Baths
2,390 SF
$1,151/SF
38
Porto vita
Built 2000
$2,750,000

12600 Ixora Rd

North Miami FL, 33181
$2,750,000
0%
6 beds
6 Baths
3,304 SF
$832/SF
31
KEYSTONE POINT SEC 1
Built 1950
$2,750,000

13231 SW 220 ST

Miami FL, 33170
$2,750,000
0%
5 beds
5 Baths
3,600 SF
$764/SF
8
DAISY SUB
Built 2026
$2,750,000

10340 SW 62nd St

Miami FL, 33173
$2,750,000
-19.12%
5 beds
4 Baths
3,583 SF
$768/SF
87
MILLER DRIVE ESTATES
Built 1999
$2,750,000

92 SW 3rd St #5204

Miami FL, 33130
$2,750,000
0%
3 beds
4 Baths
2,289 SF
$1,201/SF
163
mint at riverfront
Built 2010
$2,750,000

121 NE 34th St #PH3217

Miami FL, 33137
$2,750,000
0%
4 beds
5 Baths
2,866 SF
$960/SF
10
MIDTOWN 4
Built 2018
$2,750,000

17001 Collins Ave #2805

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,750,000
0%
3 beds
4 Baths
1,927 SF
$1,427/SF
4
Jade Beach
Built 2008