fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2369 to 2384 of 27239 Properties.

DOM
 
$2,706,990

5800 Canal Drive # Lot 9

Lake Worth FL, 33463
$2,706,990
-38.2%
6 beds
9 Baths
5,398 SF
$501/SF
650
The Lynx Golf Estates
Built 2026
$2,700,000

4401 Collins Ave #2315/2317

Miami Beach FL, 33140
$2,700,000
0%
2 beds
3 Baths
1,557 SF
$1,734/SF
279
FONTAINEBLEAU II TRESOR
Built 2005
$2,700,000

13350 Luray Rd

Southwest Ranches FL, 33330
$2,700,000
-4.59%
6 beds
5 Baths
4,296 SF
$628/SF
288
EVERGLADES SUGAR & LAND C
Built 1977
$2,700,000

1011 US Highway One #D301

Juno Beach FL, 33408
$2,700,000
0%
3 beds
4 Baths
2,840 SF
$951/SF
385
Caretta
Built 2025
$2,700,000

1321 Mandarin Isle

Fort Lauderdale FL, 33315
$2,700,000
-3.57%
3 beds
3 Baths
1,847 SF
$1,462/SF
296
SOUTH NEW RIVER ISLES SEC
Built 1960
$2,700,000

3300 NE 188th St #LPH16

Aventura FL, 33180
$2,700,000
0%
4 beds
5 Baths
2,942 SF
$918/SF
96
ECHO CONDO
Built 2015
$2,700,000

16720 N Botaniko Dr N

Weston FL, 33326
$2,700,000
0%
5 beds
5 Baths
3,810 SF
$709/SF
111
WESTON ESTATES
Built 2026
$2,700,000

3041 Oak Ave

Miami FL, 33133
$2,700,000
0%
4 beds
3 Baths
2,384 SF
$1,133/SF
72
FROW HOMESTEAD
Built 2007
$2,700,000

900 Brickell Key Blvd #803

Miami FL, 33131
$2,700,000
-6.9%
2 beds
3 Baths
2,377 SF
$1,136/SF
156
ASIA CONDO
Built 2008
$2,700,000

1300 Monad Ter #7C

Miami Beach FL, 33139
$2,700,000
0%
2 beds
3 Baths
1,453 SF
$1,858/SF
63
MONAD TERRACE CONDO
Built 2021
$2,700,000

4401 Collins Ave #3202/3204

Miami Beach FL, 33140
$2,700,000
-9.09%
2 beds
3 Baths
1,496 SF
$1,805/SF
583
Fontainebleau II Tresor
Built 2005
$2,700,000

969 W 34th St

Miami Beach FL, 33140
$2,700,000
0%
6 beds
7 Baths
5,227 SF
$517/SF
31
GARDEN SUB AMD PL
Built 1928
$2,700,000

910 SW 24th Rd

Miami FL, 33129
$2,700,000
-5.26%
4 beds
4 Baths
3,822 SF
$706/SF
387
BRICKELL ESTATES
Built 2024
$2,700,000

3166 Royal Palm Ave

Miami Beach FL, 33140
$2,700,000
-6.9%
4 beds
5 Baths
2,452 SF
$1,101/SF
100
ORCHARD SUB NO 1
Built 1933
$2,700,000

2600 SW 128th Ct

Miami FL, 33175
$2,700,000
0%
6 beds
5 Baths
3,390 SF
$796/SF
41
CHIU SUB
Built 2004
$2,700,000

13011 Oleander Dr

Other City - In The State Of Florida FL, 32407
$2,700,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
52
Bahama Beach
Built 1960