fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2433 to 2448 of 27241 Properties.

DOM
 
$2,690,000

6899 Collins Ave #2208

Miami Beach FL, 33141
$2,690,000
0%
2 beds
2 Baths
1,290 SF
$2,085/SF
15
Carillon Miami Beach
Built 2008
$2,680,000

10223 NW 75th Ter

Doral FL, 33178
$2,680,000
0%
5 beds
6 Baths
3,841 SF
$698/SF
66
DORAL COMMONS RESIDENTIAL
Built 2016
$2,680,000

16047 Collins Ave #2602

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,680,000
0%
2 beds
3 Baths
2,245 SF
$1,194/SF
22
TURNBERRY OCEAN COLO
Built 2007
$2,675,000

1177 Kane Concourse #507

Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,675,000
3.88%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
510
The Well Bay Harbor
Built 2025
$2,675,000

1510 SW 4th Ave

Miami FL, 33129
$2,675,000
-2.73%
4 beds
4 Baths
2,827 SF
$946/SF
633
BRICKELL BROADWAY VILLAS
Built 2018
$2,675,000

9201 E Bay Harbor Dr #710

Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,675,000
0%
2 beds
3 Baths
1,851 SF
$1,445/SF
62
LA BAIA
Built 2026
$2,675,000

1407 San Marco Ave

Coral Gables FL, 33134
$2,675,000
-0.93%
4 beds
3 Baths
2,014 SF
$1,328/SF
198
C GAB GRANADA SEC REV
Built 1963
$2,675,000

4401 Collins Ave #702/704

Miami Beach FL, 33140
$2,675,000
0%
2 beds
3 Baths
1,496 SF
$1,788/SF
432
FONTAINEBLEAU II TRESOR
Built 2005
$2,675,000

16776 Natures Way

Weston FL, 33326
$2,675,000
0%
5 beds
7 Baths
4,352 SF
$615/SF
29
WESTON ESTATES
Built 2024
$2,675,000

4501 SW 133rd Ave

Southwest Ranches FL, 33330
$2,675,000
0%
4 beds
3 Baths
3,052 SF
$876/SF
35
SELIGMAN RANCHES
Built 1980
$2,665,500

1133 SW 2nd Ave #T2-6003

Miami FL, 33130
$2,665,500
0%
2 beds
3 Baths
1,321 SF
$2,018/SF
461
Mercedes-Benz Places Miam
Built 2027
$2,650,900

24 SW 4th St #S-3705

Miami FL, 33130
$2,650,900
0%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
296
Faena Residences Miami
Built 2029
$2,650,900

20 N Ocean Blvd #1403

Pompano Beach FL, 33062
$2,650,900
0%
2 beds
3 Baths
1,815 SF
$1,461/SF
71
W Pompano Beach
Built 2029
$2,650,000

350 SW 34th Ave

Miami FL, 33135
$2,650,000
0%
5 beds
4 Baths
1,438 SF
$1,843/SF
525
KIRKLAND HEIGHTS AMD
Built 2025
$2,650,000

1000 Brickell Plz #3302

Miami FL, 33131
$2,650,000
0%
3 beds
4 Baths
1,909 SF
$1,388/SF
232
Brickell Flatiron Condo
Built 2019
$2,650,000

304 Ocean Dr #302

Miami Beach FL, 33139
$2,650,000
0%
2 beds
2 Baths
1,160 SF
$2,284/SF
105
Ocean Park
Built 2024