fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2497 to 2512 of 27238 Properties.

DOM
 
$2,600,000

10292 Emerson St

Parkland FL, 33076
$2,600,000
-3.53%
5 beds
5 Baths
4,688 SF
$555/SF
44
PARKLAND GOLF AND COUNTRY
Built 2008
$2,600,000

9200 NE 12th Ave

Miami Shores FL, 33138
$2,600,000
-16.1%
3 beds
3 Baths
2,967 SF
$876/SF
197
MIAMI SHORES
Built 1980
$2,600,000

11230 SW 69th Ct

Pinecrest FL, 33156
$2,600,000
-13.33%
4 beds
3 Baths
2,038 SF
$1,276/SF
333
KILLIAN HEIGHTS
Built 1962
$2,600,000

2942 Medinah

Weston FL, 33332
$2,600,000
0%
6 beds
6 Baths
4,437 SF
$586/SF
18
SECTOR 7 SOUTH
Built 1994
$2,599,900

488 NE 18th St #5012

Miami FL, 33132
$2,599,900
0%
3 beds
4 Baths
2,365 SF
$1,099/SF
165
ARIA ON THE BAY CONDO
Built 2018
$2,599,900

4025 SW 128th Ave

Miami FL, 33175
$2,599,900
0%
7 beds
6 Baths
4,991 SF
$521/SF
14
J G HEADS FARMS UNIT A
Built 2006
$2,599,777

1141 Waterside Ln

Hollywood FL, 33019
$2,599,777
0%
5 beds
4 Baths
3,359 SF
$774/SF
20
THREE ISLANDS 3RD SECTION
Built 1997
$2,599,000

Miami Beach FL, 33139
$2,599,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
67
ALTON BEACH BAY FRONT
Built 2027
$2,599,000

496 Holiday Dr

Hallandale Beach FL, 33009
$2,599,000
-7.11%
3 beds
2 Baths
n/a
n/a
239
GOLDEN ISLES SEC D REPLAT
Built 1961
$2,599,000

8000 SW 184th Str

Cutler Bay FL, 33157
$2,599,000
0%
4 beds
2 Baths
1,709 SF
$1,521/SF
109
PERRINE GRANT SUB
Built 1950
$2,599,000

9717 SW 94th Ter

Miami FL, 33176
$2,599,000
0%
4 beds
5 Baths
2,748 SF
$946/SF
36
PINEWOOD GROVE
Built 2002
$2,599,000

112 NW 14th Way

Dania Beach FL, 33004
$2,599,000
0%
7 beds
5 Baths
4,650 SF
$559/SF
207
REV PLAT
Built 2007
$2,599,000

500 Alton Rd #1602

Miami Beach FL, 33139
$2,599,000
-3.74%
2 beds
3 Baths
1,201 SF
$2,164/SF
144
FIVE PARK
Built 2025
$2,599,000

14721 SW 67th Ave

Coral Gables FL, 33158
$2,599,000
-0.99%
4 beds
3 Baths
2,183 SF
$1,191/SF
83
KINGS BAY SUB
Built 1969
$2,599,000

16492 S Botaniko Dr S

Weston FL, 33326
$2,599,000
-7.18%
5 beds
6 Baths
3,810 SF
$682/SF
151
WESTON ESTATES
Built 2025
$2,599,000

1525 Bay Rd #1525

Miami Beach FL, 33139
$2,599,000
-5.49%
3 beds
4 Baths
2,229 SF
$1,166/SF
162
ALTON BEACH BAY FRONT RE-
Built 2018