fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2529 to 2544 of 27238 Properties.

DOM
 
$2,575,990

19642 NE 14 AVE

Miami FL, 33179
$2,575,990
0.98%
5 beds
4 Baths
3,455 SF
$746/SF
306
Greenview Estates
Built 2025
$2,575,000

528 Sevilla Ave

Coral Gables FL, 33134
$2,575,000
-11.18%
4 beds
2 Baths
2,630 SF
$979/SF
282
CORAL GABLES BILTMORE SEC
Built 1939
$2,575,000

332 Balboa St

Hollywood FL, 33019
$2,575,000
-0.96%
4 beds
4 Baths
2,736 SF
$941/SF
223
HOLLYWOOD CENTRAL BEACH
Built 2017
$2,575,000

6440 SW 129th Ter

Pinecrest FL, 33156
$2,575,000
-4.63%
5 beds
3 Baths
2,051 SF
$1,255/SF
100
HALLMARK HEIGHTS ESTATES
Built 1958
$2,575,000

725 Harrison St

Hollywood FL, 33019
$2,575,000
-2.79%
7 beds
5 Baths
n/a
n/a
208
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1953
$2,570,000

16047 Collins Ave #1202

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,570,000
0%
2 beds
3 Baths
2,245 SF
$1,145/SF
178
Turnberry Ocean Colony
Built 2007
$2,569,000

17001 Collins Ave #1204

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,569,000
0%
3 beds
4 Baths
1,927 SF
$1,333/SF
64
Jade Beach
Built 2008
$2,559,000

20225 NE 34th Ct #2716

Aventura FL, 33180
$2,559,000
-3.43%
3 beds
4 Baths
2,855 SF
$896/SF
828
DELVISTA TOWERS
Built 1990
$2,551,642

260 Collins Ave #201

Miami Beach FL, 33139
$2,551,642
0%
3 beds
3 Baths
1,550 SF
$1,646/SF
24
Villa Sofia
Built 2026
$2,550,000

1011 US Highway One #C206

Juno Beach FL, 33408
$2,550,000
0%
3 beds
4 Baths
2,875 SF
$887/SF
259
Caretta
Built 2025
$2,550,000

1425 Bay Rd

Miami Beach FL, 33139
$2,550,000
0%
3 beds
4 Baths
n/a
n/a
375
La Linda South Beach
Built 2025
$2,550,000

#5C-S

Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,550,000
0%
4 beds
4 Baths
2,620 SF
$973/SF
67
Kai
Built 2016
$2,550,000

1501 Algardi Ave

Coral Gables FL, 33146
$2,550,000
0%
4 beds
3 Baths
3,054 SF
$835/SF
303
C G COUNTRY CLUB SEC 5
Built 1977
$2,550,000

1000 Brickell Plz #3702

Miami FL, 33131
$2,550,000
0%
3 beds
4 Baths
1,909 SF
$1,336/SF
45
BRICKELL FLATIRON CONDO
Built 2019
$2,550,000

10126 SW 93rd Pl

Miami FL, 33176
$2,550,000
0%
6 beds
4 Baths
3,921 SF
$650/SF
53
GALLOWAY GLEN
Built 1983
$2,550,000

1912 Ocean Mist Dr

Lauderdale By The Sea FL, 33062
$2,550,000
0%
4 beds
3 Baths
2,934 SF
$869/SF
16
BEL-AIR
Built 1976