fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2609 to 2624 of 27233 Properties.

DOM
 
$2,499,000

3188 NE 211th Ter

Aventura FL, 33180
$2,499,000
0%
5 beds
5 Baths
2,949 SF
$847/SF
10
AVENTURA LAKES - PHASE II
Built 2001
$2,499,000

719 W 51st St

Miami Beach FL, 33140
$2,499,000
-12.32%
5 beds
3 Baths
2,363 SF
$1,058/SF
342
LAKE VIEW SUB
Built 1941
$2,499,000

29 NE 95th St

Miami Shores FL, 33138
$2,499,000
0%
4 beds
3 Baths
2,922 SF
$855/SF
14
MIAMI SHORES SEC 1 AMD
Built 1941
$2,499,000

3000 SW 130th Ave

Miami FL, 33175
$2,499,000
-9.13%
4 beds
5 Baths
4,104 SF
$609/SF
106
J G HEADS FARMS UNIT A
Built 1981
$2,499,000

5900 NE 5th Ave

Miami FL, 33137
$2,499,000
-16.67%
3 beds
3 Baths
5,180 SF
$482/SF
280
BAYSHORE AMD
Built 1925
$2,499,000

604 SW 7th St

Fort Lauderdale FL, 33315
$2,499,000
0%
4 beds
5 Baths
3,347 SF
$747/SF
118
PINEWOOD PLACE RESUB PT
Built 2026
$2,498,900

725 NE 24th St #301

Miami FL, 33137
$2,498,900
0%
4 beds
6 Baths
n/a
n/a
14
ARIA RESERVE
Built 2022
$2,498,000

5000 Island Estates Dr #704

Aventura FL, 33160
$2,498,000
-9.16%
2 beds
3 Baths
2,462 SF
$1,015/SF
409
Prive Island
Built 2018
$2,497,000

10618 NE 11th ct

Miami Shores FL, 33138
$2,497,000
0%
3 beds
2 Baths
3,008 SF
$830/SF
169
MIAMI SHORES ESTATES
Built 1951
$2,497,000

37511 Washington Loop Road

Punta Gorda FL, 33982
$2,497,000
-7.42%
7 beds
9 Baths
8,981 SF
$278/SF
350
acreage
Built 2013
$2,495,000

1615 NE 196th St

Miami FL, 33179
$2,495,000
0%
5 beds
5 Baths
3,385 SF
$737/SF
78
PRESIDENTIAL ESTATES SUB
Built 2001
$2,495,000

1308 Seabreeze Blvd

Fort Lauderdale FL, 33316
$2,495,000
0%
5 beds
4 Baths
2,330 SF
$1,071/SF
1255
HARBOR BEACH
Built 1952
$2,495,000

9330 SW 72nd Ave

Pinecrest FL, 33156
$2,495,000
0%
3 beds
2 Baths
1,495 SF
$1,669/SF
71
HIGHWAY SUB AMD
Built 1950
$2,495,000

3740 S Ocean Blvd #1804

Highland Beach FL, 33487
$2,495,000
0%
3 beds
4 Baths
2,572 SF
$970/SF
58
TOSCANA SOUTH CONDO
Built 2004
$2,495,000

2100 N Ocean Blvd #15B

Fort Lauderdale FL, 33305
$2,495,000
0%
3 beds
3 Baths
2,623 SF
$951/SF
38
The Palms
Built 1999
$2,495,000

17001 Collins Ave #3005

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,495,000
-5.85%
3 beds
4 Baths
1,927 SF
$1,295/SF
299
JADE BEACH
Built 2008