fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2577 to 2592 of 27233 Properties.

DOM
 
$2,500,000

361 Jefferson Ave #3

Miami Beach FL, 33139
$2,500,000
0%
3 beds
3 Baths
1,574 SF
$1,588/SF
42
THE FOUNTAINHEAD CONDO
Built 2002
$2,500,000

435 W 43rd St

Miami Beach FL, 33140
$2,500,000
-10.71%
4 beds
4 Baths
2,320 SF
$1,078/SF
109
ORCHARD SUB NO 4 RE-SUB
Built 1932
$2,500,000

20407 SW 226th St

Miami FL, 33170
$2,500,000
-7.41%
5 beds
4 Baths
3,034 SF
$824/SF
94
Redland
Built 2006
$2,500,000

325 Ludlam Dr

Miami Springs FL, 33166
$2,500,000
0%
4 beds
5 Baths
2,477 SF
$1,009/SF
21
FEC ADDN TO HIALEAH
Built 2026
$2,500,000

200 Ocean Lane Dr #108

Key Biscayne FL, 33149
$2,500,000
0%
4 beds
3 Baths
1,650 SF
$1,515/SF
20
Island House
Built 1961
$2,500,000

316 N Dr

Islamorada FL, 33036
$2,500,000
-13.79%
3 beds
4 Baths
n/a
n/a
268
Plantation Lake Estates
Built 1989
$2,500,000

8339 SW 112th St

Miami FL, 33156
$2,500,000
0%
5 beds
3 Baths
2,628 SF
$951/SF
17
KENDAL GREEN HOMESITES
Built 1941
$2,500,000

3406 Leigh Rd

Pompano Beach FL, 33062
$2,500,000
-9.09%
4 beds
4 Baths
2,759 SF
$906/SF
162
HILLSBORO SHORES SEC
Built 2005
$2,500,000

15321 SW 82nd Ave

Palmetto Bay FL, 33157
$2,500,000
0%
6 beds
4 Baths
3,467 SF
$721/SF
210
EASTGROVE ESTATES SEC 1
Built 2024
$2,500,000

400 Sunny Isles Blvd #2004

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,500,000
0%
4 beds
5 Baths
3,088 SF
$810/SF
72
400 SUNNY ISLES CONDO WES
Built 2015
$2,500,000

3909 SW 54th Ct

Dania Beach FL, 33312
$2,500,000
0%
6 beds
4 Baths
3,609 SF
$693/SF
4
SHADY RIDGE ESTATES
Built 2020
$2,500,000

851 NE 1st Ave #3411

Miami FL, 33132
$2,500,000
-12.28%
4 beds
4 Baths
2,188 SF
$1,143/SF
109
Paramount
Built 2019
$2,500,000

9559 Collins Ave #S4-E

Surfside FL, 33154
$2,500,000
0%
3 beds
3 Baths
2,210 SF
$1,131/SF
114
Solimar
Built 2001
$2,500,000

1331 Brickell Bay Dr #3607

Miami FL, 33131
$2,500,000
0%
3 beds
3 Baths
2,130 SF
$1,174/SF
3
Jade Residences
Built 2004
$2,500,000

3535 S Ocean Dr #2106

Hollywood FL, 33019
$2,500,000
-5.66%
3 beds
4 Baths
2,857 SF
$875/SF
92
DIPLOMAT RESIDENCES
Built 2007
$2,500,000

1300 S Miami Ave #PH5001

Miami FL, 33130
$2,500,000
-13.79%
3 beds
4 Baths
1,830 SF
$1,366/SF
182
1300 S MIAMI AVENUE CONDO
Built 2016