fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2641 to 2656 of 27223 Properties.

DOM
 
$2,490,000

2221 SW 28th Way

Fort Lauderdale FL, 33312
$2,490,000
0%
7 beds
7 Baths
5,775 SF
$431/SF
26
RIVER LANDS
Built 2009
$2,490,000

20052 Pacific Dunes Dr

Boca Raton FL, 33434
$2,490,000
0%
4 beds
5 Baths
3,106 SF
$802/SF
74
BOCA RATON GOLF COURSE PU
Built 2024
$2,490,000

1841 NE 196th Ter

Miami FL, 33179
$2,490,000
0%
5 beds
5 Baths
3,401 SF
$732/SF
127
GREYKNOLL ESTATES
Built 1961
$2,489,000

3101 S Ocean Dr #3003

Hollywood FL, 33019
$2,489,000
-10.14%
4 beds
4 Baths
3,466 SF
$718/SF
105
OCEAN PALMS CONDO
Built 2006
$2,485,000

820 NE 83rd St

Miami FL, 33138
$2,485,000
0%
2 beds
3 Baths
2,693 SF
$923/SF
145
SHORECREST
Built 1925
$2,484,990

5800 Canal Drive # Lot 10

Lake Worth FL, 33463
$2,484,990
-34.78%
6 beds
7 Baths
3,860 SF
$644/SF
651
The Lynx Golf Estates
Built 2027
$2,480,000

3300 NE 188th St #315

Aventura FL, 33180
$2,480,000
0%
3 beds
5 Baths
2,962 SF
$837/SF
106
ECHO AVENTURA
Built 2015
$2,480,000

14920 SW 16th Ct

Davie FL, 33326
$2,480,000
-15.93%
5 beds
5 Baths
3,781 SF
$656/SF
86
ZONA WEST
Built 2026
$2,480,000

10291 Sweet Bay St

Plantation FL, 33324
$2,480,000
-2.75%
5 beds
7 Baths
4,452 SF
$557/SF
59
ENCLAVE 2ND SEC
Built 2007
$2,480,000

600 Grapetree Dr #3BS

Key Biscayne FL, 33149
$2,480,000
0%
3 beds
3 Baths
2,523 SF
$983/SF
19
MAR-AZUL CONDO
Built 1974
$2,478,000

9448 Abbott Ave

Surfside FL, 33154
$2,478,000
0%
3 beds
4 Baths
n/a
n/a
112
ALTOS DEL MAR NO 6
Built 1947
$2,475,000

101 20th St #1805

Miami Beach FL, 33139
$2,475,000
0%
1 beds
2 Baths
821 SF
$3,015/SF
80
SETAI RESIDENCES
Built 2004
$2,475,000

12945 Cherry Rd

North Miami FL, 33181
$2,475,000
0%
4 beds
3 Baths
2,143 SF
$1,155/SF
91
VENETIAN SEC KEYSTONE POI
Built 1955
$2,475,000

6539 SW 84 Ave

Miami FL, 33143
$2,475,000
-16.1%
4 beds
3 Baths
2,309 SF
$1,072/SF
255
SUNKIST ESTATES
Built 1950
$2,475,000

500 Alton Rd #2207

Miami Beach FL, 33139
$2,475,000
-6.6%
2 beds
3 Baths
1,451 SF
$1,706/SF
128
Five Park Miami Beach
Built 2024
$2,475,000

1700 NE 18th St

Fort Lauderdale FL, 33305
$2,475,000
-3.88%
5 beds
4 Baths
3,540 SF
$699/SF
102
PROGRESSO
Built 2026