fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2721 to 2736 of 27221 Properties.

DOM
 
$2,399,000

13621 Deering Bay Dr #801

Coral Gables FL, 33158
$2,399,000
0%
3 beds
4 Baths
2,814 SF
$853/SF
28
Deering Bay
Built 2003
$2,399,000

300 S Pointe Dr #605

Miami Beach FL, 33139
$2,399,000
-4.04%
3 beds
3 Baths
2,340 SF
$1,025/SF
101
PORTOFINO
Built 1996
$2,399,000

175 SE 25th Rd #604

Miami FL, 33129
$2,399,000
0%
2 beds
2 Baths
1,102 SF
$2,177/SF
22
UNA RESIDENCES
Built 2026
$2,395,000

1180 N Federal Hwy #1102

Fort Lauderdale FL, 33304
$2,395,000
0%
3 beds
4 Baths
2,251 SF
$1,064/SF
35
RIVA CONDOMINIUM
Built 2018
$2,395,000

3152 SW 147th Ave

Davie FL, 33330
$2,395,000
-3.23%
9 beds
5 Baths
4,979 SF
$481/SF
207
MECUDA ESTATES
Built 1998
$2,395,000

21490 Highland Lakes Blvd

Miami FL, 33179
$2,395,000
0%
5 beds
6 Baths
3,461 SF
$692/SF
16
HIGHLAND LAKES SEC 13
Built 2025
$2,395,000

1900 Sunset Harbour Dr #2008

Miami Beach FL, 33139
$2,395,000
0%
3 beds
2 Baths
1,550 SF
$1,545/SF
22
SUNSET HARBOUR NORTH COND
Built 1997
$2,395,000

840 S Southlake Dr

Hollywood FL, 33019
$2,395,000
0%
5 beds
4 Baths
4,078 SF
$587/SF
93
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1974
$2,395,000

301 88th St

Surfside FL, 33154
$2,395,000
-11.13%
4 beds
4 Baths
1,658 SF
$1,445/SF
61
SECOND AMD PLAT OF NORMAN
Built 1971
$2,395,000

4950 E Sterling Ranch Cir

Davie FL, 33314
$2,395,000
0%
4 beds
5 Baths
4,038 SF
$593/SF
29
STERLING RANCH
Built 2017
$2,395,000

2488 Provence Cir

Weston FL, 33327
$2,395,000
-4.01%
6 beds
6 Baths
4,281 SF
$559/SF
45
Provence Weston Hills
Built 1997
$2,395,000

60 Edgewater Dr #3G

Coral Gables FL, 33133
$2,395,000
0%
2 beds
3 Baths
2,960 SF
$809/SF
37
THE GABLES CLUB
Built 2003
$2,395,000

905 Fairway Drive

Miami Beach FL, 33141
$2,395,000
-6.99%
4 beds
3 Baths
2,122 SF
$1,129/SF
58
NORMANDY GOLF COURSE
Built 1949
$2,390,000

1435 Brickell Ave #3106

Miami FL, 33131
$2,390,000
-5.53%
2 beds
3 Baths
2,062 SF
$1,159/SF
309
Four Seasons Brickell
Built 2003
$2,390,000

3300 NE 188th St #615

Aventura FL, 33180
$2,390,000
0%
3 beds
6 Baths
2,962 SF
$807/SF
46
ECHO AVENTURA
Built 2015
$2,390,000

175 SE 25 RD #504

Miami FL, 33129
$2,390,000
4.37%
2 beds
2 Baths
1,102 SF
$2,169/SF
29
UNA RESIDENCES
Built 2026