fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2801 to 2816 of 27218 Properties.

DOM
 
$2,300,000

501 SE 6th Avenue #TH1

Fort Lauderdale FL, 33301
$2,300,000
0%
3 beds
3 Baths
1,759 SF
$1,308/SF
274
Sixth&Rio
Built 2026
$2,300,000

12401 N Stonebrook Cir

Davie FL, 33330
$2,300,000
-4.17%
4 beds
5 Baths
4,776 SF
$482/SF
116
KAPOK GROVE ESTATES
Built 2014
$2,300,000

7409 Gathering Ct

Kissimmee FL, 34747
$2,300,000
0%
5 beds
6 Baths
n/a
n/a
84
REUNION PALMER AND WATSON
Built 2005
$2,300,000

17301 Biscayne Blvd #PH-5

North Miami Beach FL, 33160
$2,300,000
-11.2%
3 beds
4 Baths
2,077 SF
$1,107/SF
150
MARINA PALMS
Built 2015
$2,300,000

4655 SW 89th Ave

Miami FL, 33165
$2,300,000
0%
5 beds
4 Baths
3,903 SF
$589/SF
64
MC CAHILLS BLUEBIRD LAKE
Built 1992
$2,300,000

7500 SW 81st Ave

Miami FL, 33143
$2,300,000
0%
4 beds
4 Baths
2,452 SF
$938/SF
226
CLAYHAVEN SUB
Built 1954
$2,300,000

2020 N Bayshore Dr #3102

Miami FL, 33137
$2,300,000
0%
3 beds
4 Baths
2,201 SF
$1,045/SF
85
PARAMOUNT BAY CONDO
Built 2010
$2,300,000

13050 SW 26th St

Miami FL, 33175
$2,300,000
0%
5 beds
3 Baths
3,109 SF
$740/SF
78
J G HEADS FARMS UNIT A
Built 2001
$2,300,000

1500 Ocean Dr #PH-05

Miami Beach FL, 33139
$2,300,000
0%
2 beds
2 Baths
1,530 SF
$1,503/SF
37
1500 OCEAN DRIVE CONDO
Built 1998
$2,300,000

3265 SW 129th Ave

Miami FL, 33175
$2,300,000
0%
7 beds
6 Baths
4,144 SF
$555/SF
78
J G HEADS FARMS UNIT A
Built 1985
$2,300,000

1415 Sunset Harbour Dr #202

Miami Beach FL, 33139
$2,300,000
0%
3 beds
3 Baths
2,640 SF
$871/SF
70
THE THS AT SUNSET HARBOUR
Built 1997
$2,300,000

14799 SW 48th Ct

Miramar FL, 33027
$2,300,000
-65.67%
5 beds
5 Baths
2,613 SF
$880/SF
92
COUNTRY CLUB RANCHES SEC
Built 1999
$2,300,000

713 Diplomat Pkwy

Hallandale Beach FL, 33009
$2,300,000
0%
4 beds
3 Baths
2,849 SF
$807/SF
157
DIPLOMAT GOLF ESTATES
Built 1979
$2,300,000

#APH04

Miami FL, 33133
$2,300,000
0%
2 beds
2 Baths
1,882 SF
$1,222/SF
15
GROVE ISLE CONDO
Built 1979
$2,300,000

3319 N Ocean Drive #TH5

Hollywood FL, 33019
$2,300,000
-8%
3 beds
3 Baths
2,050 SF
$1,122/SF
108
Eturna Residences
Built 2026
$2,300,000

12995 SW 40th St

Davie FL, 33330
$2,300,000
-8%
5 beds
4 Baths
4,130 SF
$557/SF
182
IMAGINATION FARMS EAST
Built 1999