fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2881 to 2896 of 27220 Properties.

DOM
 
$2,249,377

15901 Collins Ave #2504

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,249,377
-0.03%
3 beds
4 Baths
2,327 SF
$967/SF
35
TRUMP TOWER
Built 2008
$2,249,000

12854 Stonebrook Dr

Davie FL, 33330
$2,249,000
-19.65%
5 beds
6 Baths
4,066 SF
$553/SF
572
KAPOK GROVE ESTATES
Built 2003
$2,249,000

6485 NW 32nd Way

Boca Raton FL, 33496
$2,249,000
-10.04%
4 beds
5 Baths
3,210 SF
$701/SF
119
SEASONS
Built 1994
$2,249,000

16400 Collins Ave #TH-4

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,249,000
-16.67%
3 beds
4 Baths
3,780 SF
$595/SF
157
Oceania
Built 1995
$2,249,000

600 Coral Way #5

Coral Gables FL, 33134
$2,249,000
0%
3 beds
4 Baths
3,949 SF
$570/SF
23
SEGOVIA TOWER
Built 1998
$2,249,000

400 NW 24th St

Wilton Manors FL, 33311
$2,249,000
-10.04%
5 beds
5 Baths
2,630 SF
$855/SF
86
MICKELS 2ND ADD TO WILTON
Built 2021
$2,249,000

7360 SW 128th St

Pinecrest FL, 33156
$2,249,000
-2%
4 beds
3 Baths
2,372 SF
$948/SF
86
UNPLATTED
Built 1975
$2,225,000

480 NE 31 St #3101

Miami FL, 33137
$2,225,000
0%
4 beds
5 Baths
1,871 SF
$1,189/SF
234
GRAN PARAISO CONDO
Built 2019
$2,225,000

4391 Collins Ave #1501/1502

Miami Beach FL, 33140
$2,225,000
1.14%
2 beds
2 Baths
1,118 SF
$1,990/SF
526
FONTAINEBLEAU III
Built 2008
$2,225,000

9898 NW 133rd St

Hialeah Gardens FL, 33018
$2,225,000
0%
5 beds
5 Baths
3,914 SF
$568/SF
18
FLORIDA FRUIT LAND COMPAN
Built 2003
$2,225,000

3920 Durango St

Coral Gables FL, 33134
$2,225,000
0%
3 beds
2 Baths
1,794 SF
$1,240/SF
11
CORAL GABLES C C SEC 3
Built 1926
$2,222,222

17301 Biscayne Blvd #2110

North Miami Beach FL, 33160
$2,222,222
0%
3 beds
4 Baths
2,390 SF
$930/SF
88
Marina Palms
Built 2015
$2,220,000

115 Azalea St

Plantation Key FL, 33070
$2,220,000
-5.53%
5 beds
3 Baths
1,276 SF
$1,740/SF
113
PLANTATION KEY COLONY 1ST
Built 2024
$2,205,000

505 NE 2nd Street #43C

Fort Lauderdale FL, 33301
$2,205,000
5%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
142
Viceroy Fort Lauderdale
Built 2029
$2,200,000

1155 Hillsboro Mile #202

Hillsboro Beach FL, 33062
$2,200,000
0%
2 beds
3 Baths
2,100 SF
$1,048/SF
274
HILLSBORO OCEAN CLUB
Built 1984
$2,200,000

13025 SW 108th Ave

Miami FL, 33176
$2,200,000
0%
5 beds
4 Baths
3,734 SF
$589/SF
307
THOUSAND PINES
Built 1982