fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2961 to 2976 of 27225 Properties.

DOM
 
$2,190,000

1435 Brickell Ave #3401

Miami FL, 33131
$2,190,000
0%
2 beds
3 Baths
1,946 SF
$1,125/SF
71
MILLENNIUM TOWER CONDOMIN
Built 2003
$2,190,000

2477 Poinciana Dr

Weston FL, 33327
$2,190,000
0%
5 beds
5 Baths
4,102 SF
$534/SF
16
SECTOR 7 -
Built 1996
$2,189,000

17555 Collins Ave #2703

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,189,000
-0.45%
3 beds
3 Baths
1,840 SF
$1,190/SF
191
Pinnacle Condominium
Built 1998
$2,187,400

2411 Laguna Circle #206

North Miami FL, 33181
$2,187,400
0%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
591
One Park Tower
Built 2025
$2,185,000

670 SE 7th Ave

Pompano Beach FL, 33060
$2,185,000
0%
3 beds
3 Baths
1,938 SF
$1,127/SF
85
CYPRESS ISLES ESTATES 2ND
Built 2010
$2,180,000

4111 S Ocean Dr #1201

Hollywood FL, 33019
$2,180,000
0%
3 beds
3 Baths
1,771 SF
$1,231/SF
574
HYDE BEACH RESORT
Built 2017
$2,175,000

9895 NW 26th St

Doral FL, 33172
$2,175,000
-7.37%
5 beds
5 Baths
3,617 SF
$601/SF
49
VANDERBILT PARK
Built 2025
$2,175,000

18261 SW 224th St

Miami FL, 33170
$2,175,000
-1.14%
5 beds
4 Baths
3,104 SF
$701/SF
128
BONITA GROVE
Built 2024
$2,175,000

#1607

Miami FL, 33137
$2,175,000
0%
3 beds
4 Baths
1,868 SF
$1,164/SF
44
BISCAYNE BEACH
Built 2017
$2,174,923

250 Collins Ave #107

Miami Beach FL, 33139
$2,174,923
0%
3 beds
3 Baths
1,309 SF
$1,662/SF
24
Villa Sofia
Built 2026
$2,170,000

1218 Mockingbird Rd

Key Largo FL, 33037
$2,170,000
-13.03%
4 beds
3 Baths
3,023 SF
$718/SF
76
LIME GROVE ESTATE SEC 1
Built 1992
$2,160,000

1637 Monroe St

Hollywood FL, 33020
$2,160,000
0%
4 beds
5 Baths
2,657 SF
$813/SF
78
HOLLYWOOD
Built 2026
$2,159,000

2391 SW 123rd Ter

Davie FL, 33325
$2,159,000
-6.13%
4 beds
4 Baths
4,141 SF
$521/SF
760
BRISTOL RESERVE
Built 2024
$2,150,000

1961 NE 188th St

Miami FL, 33179
$2,150,000
-10.23%
5 beds
4 Baths
3,275 SF
$656/SF
214
GREYKNOLL ESTATES
Built 1964
$2,150,000

16901 Collins Ave #1604

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,150,000
0%
1 beds
2 Baths
1,125 SF
$1,911/SF
112
JADE SIGNATURE CONDO
Built 2018
$2,150,000

711 NE 23rd Ter #1506

Miami FL, 33137
$2,150,000
0%
2 beds
3 Baths
1,306 SF
$1,646/SF
71
ARIA RESERVE
Built 2025