fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2945 to 2960 of 27225 Properties.

DOM
 
$2,195,000

2725 SW 65th Ave

Miami FL, 33155
$2,195,000
-10.41%
4 beds
4 Baths
2,855 SF
$769/SF
431
CORAL VILLAS REV
Built 2025
$2,195,000

465 Brickell Ave #4901

Miami FL, 33131
$2,195,000
-8.35%
3 beds
3 Baths
1,825 SF
$1,203/SF
240
Icon Brickell Tower I
Built 2008
$2,195,000

17041 Teton River Rd

Boca Raton FL, 33496
$2,195,000
0%
5 beds
7 Baths
4,609 SF
$476/SF
31
BRIDGES MIZNER PUD BRIDGE
Built 2022
$2,195,000

5875 Collins Ave #501

Miami Beach FL, 33140
$2,195,000
0%
2 beds
3 Baths
1,322 SF
$1,660/SF
147
MEI CONDO
Built 2008
$2,195,000

3501 N Ocean Dr #V5

Hollywood FL, 33019
$2,195,000
-2.4%
2 beds
3 Baths
2,803 SF
$783/SF
143
Villas of Positano Condo
Built 2007
$2,195,000

375 Plymouth Road

West Palm Beach FL, 33405
$2,195,000
-6.4%
3 beds
3 Baths
1,967 SF
$1,116/SF
179
BELAIR WPB
Built 2005
$2,195,000

18001 SW 285th St

Homestead FL, 33030
$2,195,000
-4.36%
4 beds
2 Baths
2,980 SF
$737/SF
46
NONE
Built 1964
$2,195,000

300 Biscayne Boulevard Way #3506W

Miami FL, 33131
$2,195,000
-5.59%
2 beds
3 Baths
1,317 SF
$1,667/SF
186
Aston Martin
Built 2024
$2,195,000

436 NE 88th St

El Portal FL, 33138
$2,195,000
-2.44%
5 beds
4 Baths
2,324 SF
$944/SF
31
EL PORTAL SEC 7
Built 1929
$2,195,000

446 Madeira Ave

Coral Gables FL, 33134
$2,195,000
-4.57%
2 beds
2 Baths
1,195 SF
$1,837/SF
125
CORAL GROVES
Built 2026
$2,195,000

3710 NE 208th Ter

Aventura FL, 33180
$2,195,000
0%
3 beds
3 Baths
2,740 SF
$801/SF
235
ISLAND WAY
Built 1991
$2,190,000

5310 SW 109th Ave

Davie FL, 33328
$2,190,000
9900%
7 beds
4 Baths
4,414 SF
$496/SF
86
FLA FRUIT LANDS CO SUB NO
Built 1982
$2,190,000

3301 NE 183rd St #2406

Aventura FL, 33160
$2,190,000
-4.37%
4 beds
5 Baths
3,524 SF
$621/SF
410
THE PENINSULA II CONDO
Built 2007
$2,190,000

480 NE 31st St #3401

Miami FL, 33137
$2,190,000
0%
4 beds
5 Baths
1,871 SF
$1,170/SF
95
GRAN PARAISO CONDO
Built 2019
$2,190,000

15811 Collins Ave #2606

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,190,000
-0.45%
3 beds
4 Baths
2,558 SF
$856/SF
64
TRUMP TOWER 3
Built 2010
$2,190,000

4575 Post Ave

Miami Beach FL, 33140
$2,190,000
-20.36%
4 beds
6 Baths
2,783 SF
$787/SF
149
SURPRISE LAKE
Built 1943