fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3009 to 3024 of 27228 Properties.

DOM
 
$2,125,000

4401 Collins Ave #1015/1017

Miami Beach FL, 33140
$2,125,000
-7.57%
2 beds
3 Baths
1,557 SF
$1,365/SF
505
FONTAINEBLEAU II TRESOR
Built 2005
$2,125,000

392 Coconut Cir

Weston FL, 33326
$2,125,000
-90%
5 beds
4 Baths
4,828 SF
$440/SF
48
PALM ISLAND
Built 1992
$2,119,000

1361 NW 116th Ave

Plantation FL, 33323
$2,119,000
-2.57%
7 beds
5 Baths
3,442 SF
$616/SF
22
CHAMBERS LAND CO SUB NE1/
Built 1987
$2,110,000

901 S Ocean Dr. #301

Hollywood FL, 33019
$2,110,000
0.03%
3 beds
4 Baths
n/a
n/a
61
Hollywood Moon
Built 2028
$2,105,000

3724 S OCEAN DR #509

Hollywood FL, 33019
$2,105,000
0%
3 beds
3 Baths
1,725 SF
$1,220/SF
114
ICON BEACH RESIDENCES
Built 2027
$2,105,000

505 NE 2nd Street #15A

Fort Lauderdale FL, 33301
$2,105,000
4.99%
3 beds
3 Baths
1,649 SF
$1,277/SF
275
Viceroy Fort Lauderdale
Built 2029
$2,100,000

2930 SW 129 Ave

Miami FL, 33175
$2,100,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
266
J G HEADS FARMS UNIT A
Built 1984
$2,100,000

1910 SW 33rd Ave

Miami FL, 33145
$2,100,000
0%
4 beds
3 Baths
2,445 SF
$859/SF
241
CORAL GATE SEC B
Built 2025
$2,100,000

501 NE 105th St

Miami Shores FL, 33138
$2,100,000
900%
4 beds
3 Baths
2,571 SF
$817/SF
200
AMD PL MIAMI SHORES SEC 5
Built 2024
$2,100,000

300 Biscayne Blvd Way #2409

Miami FL, 33131
$2,100,000
0%
2 beds
3 Baths
1,578 SF
$1,331/SF
219
ASTON MARTIN RESIDENCES
Built 2024
$2,100,000

Cape Coral FL, 33914
$2,100,000
0%
4 beds
6 Baths
n/a
n/a
470
City of Cape Coral
Built 2025
$2,100,000

707 NE 7th Ave #1-2

Fort Lauderdale FL, 33304
$2,100,000
0%
4 beds
4 Baths
3,111 SF
$675/SF
178
THE SANCTUARY
Built 2025
$2,100,000

1000 Brickell Plz #1902

Miami FL, 33131
$2,100,000
0%
3 beds
4 Baths
1,909 SF
$1,100/SF
98
BRICKELL FLATIRON CONDO
Built 2019
$2,100,000

13621 Deering Bay Dr #601

Coral Gables FL, 33158
$2,100,000
0%
3 beds
4 Baths
2,814 SF
$746/SF
81
Derring bay
Built 2003
$2,100,000

1331 Brickell Bay Dr #1901

Miami FL, 33131
$2,100,000
0%
2 beds
3 Baths
1,878 SF
$1,118/SF
73
JADE RESIDENCES AT BRICK
Built 2004
$2,100,000

1 Century Ln #301

Miami Beach FL, 33139
$2,100,000
0%
3 beds
3 Baths
2,140 SF
$981/SF
50
The Vistas Condo
Built 1998