fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3041 to 3056 of 27223 Properties.

DOM
 
$2,100,000

9221 E BAY HARBOR DRIVE #409

Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,100,000
-19.23%
2 beds
3 Baths
1,327 SF
$1,583/SF
60
LA BAIA BAY HARBOR ISLAND
Built 2026
$2,100,000

4100 Island Blvd #2303

Aventura FL, 33160
$2,100,000
0%
3 beds
3 Baths
2,235 SF
$940/SF
149
WILLIAMS ISLAND
Built 2013
$2,100,000

16275 Collins Ave #1501

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,100,000
0%
3 beds
4 Baths
2,383 SF
$881/SF
101
SAYAN
Built 2007
$2,100,000

700 NE 24th St #806

Miami FL, 33137
$2,100,000
0%
2 beds
3 Baths
1,783 SF
$1,178/SF
287
Aria Reserve South
Built 2025
$2,100,000

365 SW 31st Rd

Miami FL, 33129
$2,100,000
0%
4 beds
4 Baths
2,514 SF
$835/SF
9
BRICKELL ESTATES
Built 1940
$2,099,000

2900 NE 7th Ave #1407

Miami FL, 33137
$2,099,000
0%
3 beds
4 Baths
1,868 SF
$1,124/SF
318
Biscayne Beach Condominiu
Built 2017
$2,099,000

208 Jefferson Ave #113

Miami Beach FL, 33139
$2,099,000
0%
3 beds
3 Baths
1,270 SF
$1,653/SF
128
BEACH COLONY CONDO
Built 1995
$2,099,000

3040 N Ocean Blvd #N101

Fort Lauderdale FL, 33308
$2,099,000
0%
3 beds
4 Baths
2,119 SF
$991/SF
112
30-Thirty N. Ocean
Built 2021
$2,099,000

12743 N Winners Cir

Davie FL, 33330
$2,099,000
0%
5 beds
4 Baths
3,487 SF
$602/SF
18
FLAMINGO PLAT
Built 2005
$2,099,000

6006 Pinewood Ave

Parkland FL, 33067
$2,099,000
-6.71%
5 beds
5 Baths
5,007 SF
$419/SF
107
IN THE PINES
Built 2002
$2,095,000

3301 NE 183rd St #1604

Aventura FL, 33160
$2,095,000
0%
4 beds
5 Baths
3,464 SF
$605/SF
23
THE PENINSULA CONDO
Built 2007
$2,095,000

6803 NW 116th Ave

Parkland FL, 33076
$2,095,000
0%
6 beds
5 Baths
5,117 SF
$409/SF
10
HERON BAY EAST OLDE BROOKE
Built 2003
$2,095,000

760 NE 115th St

Biscayne Park FL, 33161
$2,095,000
-4.77%
5 beds
3 Baths
2,502 SF
$837/SF
112
AMD PL GRIFFING BISCAYNE
Built 1938
$2,090,000

1121 Crandon Blvd #D1202

Key Biscayne FL, 33149
$2,090,000
0%
2 beds
2 Baths
1,782 SF
$1,173/SF
37
Towers of Key Biscayne
Built 1971
$2,090,000

3101 S Ocean Dr #3102

Hollywood FL, 33019
$2,090,000
0%
2 beds
3 Baths
2,308 SF
$906/SF
60
OCEAN PALMS CONDO
Built 2005
$2,090,000

12021 SW 82nd Pl

Miami FL, 33156
$2,090,000
-2.79%
5 beds
4 Baths
3,686 SF
$567/SF
51
SUB-TROPICAL TESTING TR
Built 2023