fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3121 to 3136 of 27218 Properties.

DOM
 
$1,999,999

12100 NW 21st Ct

Plantation FL, 33323
$1,999,999
-9.09%
5 beds
3 Baths
3,296 SF
$607/SF
95
FLA FRUIT LANDS CO
Built 2004
$1,999,999

100 E Las Olas Blvd #3201

Fort Lauderdale FL, 33301
$1,999,999
0%
2 beds
3 Baths
2,191 SF
$913/SF
71
100 LAS OLAS
Built 2020
$1,999,999

3156 SW 27th Ave #305

Coconut Grove FL, 33133
$1,999,999
-6.98%
3 beds
4 Baths
1,774 SF
$1,127/SF
77
GLASSHOUS CONDO
Built 2021
$1,999,999

7305 SW 123rd Ter

Pinecrest FL, 33156
$1,999,999
-4.76%
6 beds
4 Baths
3,760 SF
$532/SF
44
HALLMARK HGTS ESTS 7TH AD
Built 1961
$1,999,999

412 NW 47th St

Miami FL, 33127
$1,999,999
0%
5 beds
4 Baths
2,472 SF
$809/SF
20
BUENA VISTA HEIGHTS EXTEN
Built 2025
$1,999,999

7261 SW 120th Ave

Miami FL, 33183
$1,999,999
-2.39%
6 beds
5 Baths
4,256 SF
$470/SF
86
POINCIANA GARDENS
Built 1993
$1,999,990

85 Coronado Rd.

Ormond Beach FL, 32136
$1,999,990
-2.57%
4 beds
4 Baths
3,938 SF
$508/SF
63
Veranda Bay
Built 2024
$1,999,990

2301 Collins Ave #PH-22

Miami Beach FL, 33139
$1,999,990
-2.44%
2 beds
2 Baths
1,230 SF
$1,626/SF
132
RONEY PALACE
Built 1926
$1,999,990

15901 Collins Ave #1206

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,999,990
0%
3 beds
4 Baths
2,327 SF
$859/SF
14
TRUMP TOWER II CONDO
Built 2008
$1,999,900

311 Poinciana Dr #801

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,999,900
-4.77%
4 beds
3 Baths
2,425 SF
$825/SF
401
Poinciana Island
Built 1980
$1,999,900

7980 SW 184th Ter

Cutler Bay FL, 33157
$1,999,900
-19.68%
4 beds
6 Baths
4,703 SF
$425/SF
31
CUTLER COUNTRY GROVES 1ST
Built 2026
$1,999,900

10600 SW 140th St

Miami FL, 33176
$1,999,900
-27.28%
4 beds
3 Baths
3,425 SF
$584/SF
350
MARY ANN ESTATES 1ST ADDN
Built 1987
$1,999,888

15901 Collins Ave #4302

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,999,888
0%
3 beds
4 Baths
1,979 SF
$1,011/SF
28
TRUMP TOWERS
Built 2008
$1,999,500

253 NE 2nd St #4904

Miami FL, 33132
$1,999,500
0%
3 beds
6 Baths
3,004 SF
$666/SF
101
Vizcayne
Built 2011
$1,999,000

1000 S Pointe Dr #1606

Miami Beach FL, 33139
$1,999,000
-9.14%
1 beds
2 Baths
1,008 SF
$1,983/SF
119
MURANO AT PORTOFINO CONDO
Built 2001
$1,999,000

2301 Collins Ave #1041/42

Miami Beach FL, 33139
$1,999,000
0%
2 beds
2 Baths
1,260 SF
$1,587/SF
68
Roney Palace Condo
Built 1926