fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3137 to 3152 of 27218 Properties.

DOM
 
$1,999,000

9351 SW 88th Ter

Miami FL, 33176
$1,999,000
0%
4 beds
4 Baths
2,879 SF
$694/SF
69
CHERRY GROVE PART 1
Built 1970
$1,999,000

18001 Collins Ave #2109

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,999,000
0%
2 beds
2 Baths
1,477 SF
$1,353/SF
1193
TRUMP INTERNATIONAL SONES
Built 2003
$1,999,000

650 West Ave #PH09

Miami Beach FL, 33139
$1,999,000
0%
2 beds
3 Baths
1,351 SF
$1,480/SF
74
THE FLORIDIAN CONDO
Built 1997
$1,999,000

6311 La Gorce Dr

Miami Beach FL, 33141
$1,999,000
0%
3 beds
3 Baths
2,247 SF
$890/SF
78
BEACH VIEW ADDN
Built 1941
$1,999,000

700 NE 24th #505

Miami FL, 33137
$1,999,000
0%
3 beds
4 Baths
1,759 SF
$1,136/SF
119
ARIA RESERVE
Built 2025
$1,999,000

15625 SW 73rd Ct

Palmetto Bay FL, 33157
$1,999,000
-9.14%
5 beds
4 Baths
3,641 SF
$549/SF
210
PINE BAY ESTATES SOUTH
Built 1981
$1,999,000

4779 Collins Ave #2204

Miami Beach FL, 33140
$1,999,000
-9.14%
2 beds
2 Baths
1,550 SF
$1,290/SF
444
BLUE DIAMOND CONDO
Built 2000
$1,999,000

6101 Aqua Ave #903

Miami Beach FL, 33141
$1,999,000
0%
3 beds
4 Baths
1,862 SF
$1,074/SF
16
GORLIN BUILDING
Built 2004
$1,999,000

13431 SW 32nd St

Miami FL, 33175
$1,999,000
0%
5 beds
3 Baths
n/a
n/a
18
J G HEADS FARMS SUB
Built 1995
$1,999,000

398 NE 5th St #3718-3719

Miami FL, 33132
$1,999,000
0%
4 beds
4 Baths
1,761 SF
$1,135/SF
136
THE ELSER CONDO
Built 2023
$1,999,000

2801 Coral Shores Dr

Fort Lauderdale FL, 33306
$1,999,000
0%
4 beds
4 Baths
2,307 SF
$866/SF
43
CORAL SHORES AMEND PLAT
Built 1957
$1,999,000

14525 SW 84th Ave

Palmetto Bay FL, 33158
$1,999,000
0%
4 beds
3 Baths
2,552 SF
$783/SF
28
PALMETTO PARK ESTATES FIR
Built 1969
$1,999,000

1125 97th St #502

Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,999,000
0%
2 beds
3 Baths
2,117 SF
$944/SF
113
MILA BAY HARBOR
Built 2027
$1,999,000

20920 NE 32nd Ave

Aventura FL, 33180
$1,999,000
-9.14%
4 beds
5 Baths
3,176 SF
$629/SF
116
AVENTURA LAKES PHASE 1
Built 2000
$1,999,000

580 72nd St #1112

Miami Beach FL, 33141
$1,999,000
0%
3 beds
2 Baths
972 SF
$2,057/SF
1
72 Park
Built 2025
$1,999,000

9362 Tulip Leaf Ct

Boca Raton FL, 33434
$1,999,000
0%
5 beds
5 Baths
n/a
n/a
13
JOHNS WEST PUD
Built 2025