fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3169 to 3184 of 27218 Properties.

DOM
 
$1,995,000

15811 Collins Ave #3702

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,995,000
0%
3 beds
4 Baths
1,974 SF
$1,011/SF
148
TRUMP TOWERS
Built 2010
$1,995,000

3101 S OCEAN #1802

Hollywood FL, 33019
$1,995,000
0%
3 beds
3 Baths
2,308 SF
$864/SF
99
OCEAN PALMS
Built 2006
$1,995,000

9900 W Bay Harbor Dr #704

Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,995,000
0%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
44
9900 West
Built 2026
$1,995,000

2200 S Ocean Ln #905

Fort Lauderdale FL, 33316
$1,995,000
0%
2 beds
2 Baths
2,170 SF
$919/SF
42
POINT OF AMERICAS
Built 1971
$1,995,000

1155 Brickell Bay Dr #PH303

Miami FL, 33131
$1,995,000
0%
3 beds
3 Baths
1,940 SF
$1,028/SF
150
The Mark on Brickell Bay
Built 2001
$1,995,000

6620 Indian Creek Dr #PH711

Miami Beach FL, 33141
$1,995,000
-11.33%
3 beds
4 Baths
2,231 SF
$894/SF
221
PELORO
Built 2016
$1,995,000

2200 S OCEAN LN #1501-2

Fort Lauderdale FL, 33316
$1,995,000
-20.2%
4 beds
4 Baths
3,644 SF
$547/SF
301
POINT OF AMERICAS
Built 1971
$1,995,000

19670 Beach Rd #A404

Tequesta FL, 33469
$1,995,000
0%
2 beds
3 Baths
2,010 SF
$993/SF
64
seawatch
Built 1984
$1,995,000

9800 SW 114th St

Miami FL, 33176
$1,995,000
0%
5 beds
6 Baths
n/a
n/a
11
KILLIAN DRIVE ESTATES
Built 2027
$1,995,000

1435 Brickell Ave #3107

Miami FL, 33131
$1,995,000
0%
2 beds
3 Baths
1,801 SF
$1,108/SF
10
Four Seasons Brickell
Built 2003
$1,995,000

3699 NE 208th Ter

Aventura FL, 33180
$1,995,000
-13.07%
3 beds
3 Baths
2,740 SF
$728/SF
207
ISLAND WAY
Built 1994
$1,995,000

100 Lincoln Rd #PH10

Miami Beach FL, 33139
$1,995,000
-4.77%
2 beds
2 Baths
1,490 SF
$1,339/SF
67
THE DECOPLAGE CONDO
Built 1965
$1,995,000

69 NW 94th St

Miami Shores FL, 33150
$1,995,000
-9.11%
4 beds
4 Baths
2,787 SF
$716/SF
102
MIAMI SHORES SEC 6A
Built 1941
$1,995,000

17475 Collins Ave #703

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,995,000
0%
2 beds
2 Baths
1,599 SF
$1,248/SF
84
CHATEAU BEACH CONDO
Built 2016
$1,995,000

1137 Asturia Ave

Coral Gables FL, 33134
$1,995,000
0%
3 beds
3 Baths
2,142 SF
$931/SF
13
CORAL GABLES SEC C
Built 1926
$1,995,000

2434 SW 19th St

Miami FL, 33145
$1,995,000
-8.44%
4 beds
4 Baths
2,425 SF
$823/SF
207
SILVER CREST
Built 1948