fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3153 to 3168 of 27218 Properties.

DOM
 
$1,998,900

8095 Crystal Downs Ave

Boca Raton FL, 33434
$1,998,900
-0.01%
5 beds
5 Baths
3,659 SF
$546/SF
158
BOCA RATON GOLF COURSE PU
Built 2024
$1,998,000

8800 Collins Ave #210

Surfside FL, 33154
$1,998,000
0%
2 beds
2 Baths
1,484 SF
$1,346/SF
336
Surf Row
Built 2025
$1,998,000

26363 SW 152nd Ave

Homestead FL, 33032
$1,998,000
0%
6 beds
4 Baths
3,046 SF
$656/SF
282
N/A
Built 2005
$1,998,000

700 NE 24th Street #4306

Miami FL, 33137
$1,998,000
-4.77%
2 beds
3 Baths
1,545 SF
$1,293/SF
81
Aria Reserve South
Built 2025
$1,998,000

9866 SW 111th Ter

Miami FL, 33176
$1,998,000
0%
5 beds
4 Baths
3,843 SF
$520/SF
8
WEITZER KILLIAN PLACE
Built 1991
$1,998,000

3616 SW 26th St

Miami FL, 33133
$1,998,000
0%
3 beds
4 Baths
1,978 SF
$1,010/SF
105
SILVER BLUFF HOMESITES
Built 1926
$1,998,000

730 Leigh Palm Ave

Plantation FL, 33324
$1,998,000
0%
5 beds
5 Baths
3,855 SF
$518/SF
29
ENCLAVE 2ND SECTION
Built 2005
$1,997,777

7521 SW 57th Ter

Miami FL, 33143
$1,997,777
-9.19%
5 beds
4 Baths
3,366 SF
$594/SF
250
CAMNER ESTATES
Built 1954
$1,997,500

7515 NW 99th Ave

Doral FL, 33178
$1,997,500
0%
6 beds
7 Baths
4,119 SF
$485/SF
57
DORAL COMMONS RESIDENTIAL
Built 2015
$1,997,000

10651 SW 27th St

Davie FL, 33328
$1,997,000
0%
4 beds
3 Baths
3,388 SF
$589/SF
21
Davie West
Built 1979
$1,997,000

8747 Caraway Lake Ct

Boynton Beach FL, 33473
$1,997,000
0%
6 beds
6 Baths
5,383 SF
$371/SF
11
CANYON ISLES 2
Built 2006
$1,996,400

2411 Laguna Circle #702

North Miami FL, 33181
$1,996,400
0%
2 beds
3 Baths
1,545 SF
$1,292/SF
591
One Park Tower
Built 2025
$1,995,000

3300 NE 188 ST #610

Aventura FL, 33180
$1,995,000
0%
4 beds
5 Baths
2,624 SF
$760/SF
623
ECHO CONDO AVENTURA
Built 2015
$1,995,000

9801 Collins Ave #5U

Bal Harbour FL, 33154
$1,995,000
-8.86%
3 beds
3 Baths
1,688 SF
$1,182/SF
154
BALMORAL CONDO
Built 1977
$1,995,000

21050 Point Pl #3104

Aventura FL, 33180
$1,995,000
0%
3 beds
4 Baths
2,970 SF
$672/SF
100
The Point
Built 2000
$1,995,000

15811 Collins Ave #3702

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,995,000
0%
3 beds
4 Baths
1,974 SF
$1,011/SF
148
TRUMP TOWERS
Built 2010