fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3233 to 3248 of 27222 Properties.

DOM
 
$1,950,000

16275 Collins Ave #2101

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,950,000
-4.88%
3 beds
4 Baths
2,383 SF
$818/SF
67
SAYAN CONDO
Built 2007
$1,950,000

8320 NE 3rd Ave

Miami FL, 33138
$1,950,000
0%
4 beds
4 Baths
2,391 SF
$816/SF
56
OAKLAND GROVE AMD PL
Built 2026
$1,950,000

402 SE 3rd St

Dania Beach FL, 33004
$1,950,000
0%
4 beds
4 Baths
1,488 SF
$1,310/SF
52
OCEAN VIEW GOLF ADD
Built 2025
$1,950,000

2800 SW 38th Ct

Miami FL, 33134
$1,950,000
0%
4 beds
4 Baths
2,980 SF
$654/SF
49
REALTY SECURITIES CORPPB
Built 2026
$1,950,000

7630 NE 8th Ave

Miami FL, 33138
$1,950,000
0%
3 beds
3 Baths
2,164 SF
$901/SF
74
BELLE MEADE 1ST ADDN
Built 1949
$1,950,000

1437 Baracoa Ave

Coral Gables FL, 33146
$1,950,000
0%
4 beds
3 Baths
1,808 SF
$1,079/SF
39
CORAL GABLES RIVIERA SEC
Built 1971
$1,950,000

16500 Collins Ave #2451

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,950,000
0%
2 beds
3 Baths
2,144 SF
$910/SF
119
OCEANIA V CONDO
Built 2002
$1,950,000

10621 SW 77th Ave

Pinecrest FL, 33156
$1,950,000
0%
4 beds
4 Baths
2,709 SF
$720/SF
52
PAMPA ESTATES
Built 1999
$1,950,000

9927 E Bay Harbor Dr #604

Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,950,000
0%
2 beds
3 Baths
1,567 SF
$1,244/SF
36
La Mare Regency
Built 2027
$1,950,000

719 Crandon Blvd #310

Key Biscayne FL, 33149
$1,950,000
0%
2 beds
2 Baths
1,700 SF
$1,147/SF
25
THE OCEAN CLUB
Built 1997
$1,950,000

11071 SW 28th St

Miami FL, 33165
$1,950,000
0%
4 beds
5 Baths
4,609 SF
$423/SF
23
N/A
Built 2000
$1,950,000

6365 Collins Ave #3202

Miami Beach FL, 33141
$1,950,000
0%
2 beds
2 Baths
1,392 SF
$1,401/SF
373
AKOYA CONDO
Built 2004
$1,950,000

2000 SW 18th Ave

Fort Lauderdale FL, 33315
$1,950,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
21
OSCEOLA PARK
Built 2026
$1,950,000

6365 Collins Ave #3904

Miami Beach FL, 33141
$1,950,000
0%
2 beds
2 Baths
1,151 SF
$1,694/SF
21
AKOYA CONDO
Built 2004
$1,950,000

520 SW 22nd Rd

Miami FL, 33129
$1,950,000
-9.3%
7 beds
4 Baths
3,442 SF
$567/SF
270
BRICKELL ESTATES
Built 1940
$1,950,000

4100 Bayview Dr

Fort Lauderdale FL, 33308
$1,950,000
0%
4 beds
3 Baths
2,349 SF
$830/SF
37
CORAL RIDGE COUNTRY CLUB
Built 1972