fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3281 to 3296 of 27226 Properties.

DOM
 
$1,925,000

3407 Day Ave #3407

Miami FL, 33133
$1,925,000
-3.51%
3 beds
3 Baths
2,522 SF
$763/SF
46
URBAN VILLAS AT THE GROVE
Built 2014
$1,925,000

2830 NE 56th Ct

Fort Lauderdale FL, 33308
$1,925,000
-1.28%
4 beds
4 Baths
2,357 SF
$817/SF
239
LAKE ESTATES
Built 1965
$1,925,000

3250 NE 188th St #408

Aventura FL, 33180
$1,925,000
0%
4 beds
6 Baths
2,518 SF
$764/SF
2
Echo Aventura
Built 2015
$1,925,000

10705 SW 128th Ter

Miami FL, 33176
$1,925,000
97368.35%
4 beds
2 Baths
2,433 SF
$791/SF
52
THOUSAND PINES
Built 1973
$1,920,600

2411 Laguna Circle #2608

North Miami FL, 33181
$1,920,600
0%
2 beds
3 Baths
1,462 SF
$1,314/SF
575
One Park Tower
Built 2025
$1,915,500

1133 SW 2nd Ave #T1-3814

Miami FL, 33130
$1,915,500
0%
2 beds
2 Baths
582 SF
$3,291/SF
394
Mercedes-Benz Places
Built 2025
$1,900,000

5151 Collins Ave #1023 & 1123

Miami Beach FL, 33140
$1,900,000
0%
4 beds
4 Baths
2,720 SF
$699/SF
603
SEACOAST 5151 CONDO
Built 1966
$1,900,000

535 W 51st St

Miami Beach FL, 33140
$1,900,000
5.56%
3 beds
2 Baths
1,702 SF
$1,116/SF
1502
LAKE VIEW SUB
Built 1939
$1,900,000

465 Brickell Ave #1101

Miami FL, 33131
$1,900,000
0%
3 beds
3 Baths
1,977 SF
$961/SF
308
Icon Brickell
Built 2008
$1,900,000

16425 Collins Ave #311

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,900,000
-11.63%
3 beds
3 Baths
2,020 SF
$941/SF
336
OCEANIA I
Built 1990
$1,900,000

2600 Island Blvd #301

Aventura FL, 33160
$1,900,000
0%
3 beds
3 Baths
2,450 SF
$776/SF
161
WILLIAMS ISLAND
Built 1997
$1,900,000

3131 NE 7th Ave #1701

Miami FL, 33137
$1,900,000
0%
3 beds
4 Baths
1,634 SF
$1,163/SF
108
One Paraiso
Built 2018
$1,900,000

27520 Big Bend Rd

Bonita Springs FL, 34134
$1,900,000
0%
3 beds
2 Baths
2,005 SF
$948/SF
101
Bonita Springs
Built 2015
$1,900,000

309 E 49th St

Hialeah FL, 33013
$1,900,000
0%
5 beds
3 Baths
1,204 SF
$1,578/SF
100
BRADLEY MANOR 4TH ADDN
Built 1954
$1,900,000

14651 SW 16th St

Davie FL, 33325
$1,900,000
0%
6 beds
5 Baths
3,108 SF
$611/SF
90
FLA FRUIT LANDS CO
Built 1991
$1,900,000

4111 S Ocean Dr #1801

Hollywood FL, 33019
$1,900,000
0%
3 beds
3 Baths
1,771 SF
$1,073/SF
269
LYFE HYDE
Built 2017