fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3265 to 3280 of 27226 Properties.

DOM
 
$1,950,000

16969 Pavilion Way

Delray Beach FL, 33446
$1,950,000
-2.26%
5 beds
6 Baths
4,248 SF
$459/SF
61
Seven Bridges
Built 2015
$1,950,000

1331 Brickell Bay Dr #911

Miami FL, 33131
$1,950,000
0%
2 beds
3 Baths
1,878 SF
$1,038/SF
71
JADE RESIDENCES
Built 2004
$1,950,000

17475 Collins Ave #904

Miami Beach FL, 33160
$1,950,000
0%
2 beds
2 Baths
1,465 SF
$1,331/SF
70
CHATEAU BEACH
Built 2016
$1,950,000

2678 Tigertail Ave #1404

Miami FL, 33133
$1,950,000
0%
2 beds
3 Baths
1,310 SF
$1,489/SF
10
Mr C Residences
Built 2024
$1,949,999

21135 Tangelo Tree Dr

Boca Raton FL, 33434
$1,949,999
-7.14%
3 beds
4 Baths
2,573 SF
$758/SF
49
JOHNS WEST PUD
Built 2025
$1,949,900

3300 NE 188 St. #611

Aventura FL, 33180
$1,949,900
-9.1%
4 beds
5 Baths
2,599 SF
$750/SF
692
ECHO CONDO AVENTURA
Built 2015
$1,949,000

920 Captiva Dr

Hollywood FL, 33019
$1,949,000
-2.31%
5 beds
5 Baths
3,823 SF
$510/SF
43
THREE ISLANDS 3RD SEC
Built 2000
$1,949,000

1675 NE 196th St

Miami FL, 33179
$1,949,000
0%
4 beds
3 Baths
3,018 SF
$646/SF
101
PRESIDENTIAL ESTATES SUB
Built 2001
$1,945,000

3724 S OCEAN DR #902

Hollywood FL, 33019
$1,945,000
3.9%
3 beds
3 Baths
1,695 SF
$1,147/SF
464
ICON BEACH RESIDENCES
Built 2027
$1,945,000

130 Blanca Isles Ln

Jupiter FL, 33478
$1,945,000
0%
4 beds
4 Baths
3,824 SF
$509/SF
43
SONOMA ISLES
Built 2018
$1,940,000

3470 E Coast Ave #PH202

Miami FL, 33137
$1,940,000
-25.24%
2 beds
3 Baths
2,178 SF
$891/SF
184
2 Midtown
Built 2007
$1,935,000

7509 NW 99th Ave

Doral FL, 33178
$1,935,000
0%
6 beds
7 Baths
4,119 SF
$470/SF
10
DORAL COMMONS RESIDENTIAL
Built 2016
$1,935,000

12609 Solana Bay Cir

Palm Beach Gardens FL, 33412
$1,935,000
-3.01%
5 beds
6 Baths
4,238 SF
$457/SF
36
Solana Bay at Avenir
Built 2025
$1,929,000

16500 Collins Ave #1451

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,929,000
5.42%
3 beds
3 Baths
2,144 SF
$900/SF
529
OCEANIA V
Built 2002
$1,925,000

756 84th St #C

Miami Beach FL, 33141
$1,925,000
0%
2 beds
3 Baths
1,505 SF
$1,279/SF
151
BISCAYNE BCH SUB
Built 2025
$1,925,000

1341 NE Langford Ln

Jensen Beach FL, 34957
$1,925,000
-6.1%
4 beds
5 Baths
3,839 SF
$501/SF
98
LANGFORD LANDING
Built 2021