fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3329 to 3344 of 27226 Properties.

DOM
 
$1,899,000

7920 SW 132nd St

Pinecrest FL, 33156
$1,899,000
-5.05%
3 beds
2 Baths
2,184 SF
$870/SF
46
PINE TREE ESTATES 1ST ADD
Built 1956
$1,899,000

300 Sunny Isles Blvd #4-2202

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,899,000
0%
3 beds
4 Baths
1,892 SF
$1,004/SF
102
PARQUE TOWERS CONDO
Built 2019
$1,899,000

8221 NW 34th Dr

Doral FL, 33122
$1,899,000
0%
4 beds
4 Baths
3,753 SF
$506/SF
8
OASIS PARK SQUARE AT DORA
Built 2015
$1,899,000

474 Peninsula Dr

Fort Pierce FL, 34946
$1,899,000
0%
6 beds
5 Baths
3,590 SF
$529/SF
7
RIVERSIDE HARBOUR SUBDIVI
Built 1980
$1,899,000

17555 Collins Ave #308

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,899,000
-4.81%
3 beds
3 Baths
2,090 SF
$909/SF
133
PINNACLE
Built 1998
$1,899,000

3036 Mcdonald Street

Miami FL, 33133
$1,899,000
0%
3 beds
3 Baths
2,350 SF
$808/SF
10
Grove Enclave
Built 2006
$1,899,000

12343 NW 19th St

Plantation FL, 33323
$1,899,000
0%
7 beds
5 Baths
4,207 SF
$451/SF
21
ESTATES OF HIDDEN ACRES
Built 1998
$1,899,000

150 Azalea St.

Plantation Key FL, 33070
$1,899,000
-15.56%
4 beds
2 Baths
n/a
n/a
127
Plant Key Colony
Built 1961
$1,899,000

1110 Wallace St

Coral Gables FL, 33134
$1,899,000
-12.69%
3 beds
2 Baths
2,662 SF
$713/SF
227
TAMIAMI PLACE PLAN NO 3
Built 1951
$1,895,888

9 Island Ave #406

Miami Beach FL, 33139
$1,895,888
-9.72%
2 beds
2 Baths
1,440 SF
$1,317/SF
295
Nine Island Avenue
Built 1981
$1,895,000

700 NE 24th St #3606

Miami FL, 33137
$1,895,000
0%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
255
ARIA RESERVE
Built 2025
$1,895,000

68 SE 6th St #903

Miami FL, 33131
$1,895,000
0%
3 beds
4 Baths
2,043 SF
$928/SF
121
REACH CONDO
Built 2016
$1,895,000

7851 NW 166th Ter

Miami Lakes FL, 33016
$1,895,000
0%
6 beds
5 Baths
4,256 SF
$445/SF
86
PRIMAVERA
Built 2006
$1,895,000

3101 S Ocean Dr #2307

Hollywood FL, 33019
$1,895,000
0%
3 beds
4 Baths
2,627 SF
$721/SF
240
OCEAN PALMS CONDO
Built 2005
$1,895,000

1223 Hillsboro Mile #4

Hillsboro Beach FL, 33062
$1,895,000
-4.92%
3 beds
4 Baths
2,844 SF
$666/SF
241
Ocean Vista
Built 1979
$1,895,000

200 Ocean Lane Dr #1102

Key Biscayne FL, 33149
$1,895,000
0%
2 beds
2 Baths
1,320 SF
$1,436/SF
52
ISLAND HOUSE APT INC - CO
Built 1961