fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3377 to 3392 of 27228 Properties.

DOM
 
$1,875,000

3250 NE 188th St #608

Aventura FL, 33180
$1,875,000
0%
3 beds
5 Baths
2,518 SF
$745/SF
161
ECHO AT AVENTURA Condo
Built 2015
$1,875,000

13633 Deering Bay Dr #225

Coral Gables FL, 33158
$1,875,000
0%
3 beds
4 Baths
3,190 SF
$588/SF
67
Padua
Built 1995
$1,875,000

19707 Turnberry Way #TS-4

Aventura FL, 33180
$1,875,000
0%
5 beds
8 Baths
4,820 SF
$389/SF
41
TURNBERRY ISLE CONDO
Built 1979
$1,875,000

390 NE 103rd St

Miami Shores FL, 33138
$1,875,000
-6.25%
5 beds
4 Baths
2,770 SF
$677/SF
140
MIAMI SHORES SEC 1 AMD
Built 1952
$1,875,000

104 NE 16th Ter

Fort Lauderdale FL, 33301
$1,875,000
0%
4 beds
5 Baths
2,901 SF
$646/SF
14
THE CURVE
Built 2020
$1,875,000

5200 N Ocean Dr #1801

Singer Island FL, 33404
$1,875,000
-9.64%
3 beds
3 Baths
2,820 SF
$665/SF
193
CORNICHE CONDO
Built 1982
$1,875,000

2655 S Bayshore Dr #1505

Coconut Grove FL, 33133
$1,875,000
0%
2 beds
2 Baths
1,046 SF
$1,793/SF
39
Mr. C Residences
Built 2024
$1,874,000

701 N Fort Lauderdale Beach Blvd #TH3

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,874,000
-3.85%
2 beds
4 Baths
2,408 SF
$778/SF
32
PARAMOUNT
Built 2017
$1,870,391

3034 Oak Avenue #408

Coconut Grove FL, 33133
$1,870,391
5%
3 beds
2 Baths
1,575 SF
$1,188/SF
123
Arbor Coconut Grove
Built 2026
$1,870,000

17121 Collins Ave #1207

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,870,000
0%
1 beds
2 Baths
1,161 SF
$1,611/SF
31
JADE OCEAN CONDO
Built 2009
$1,870,000

2201 Collins Ave #532

Miami Beach FL, 33139
$1,870,000
-4.83%
0 beds
1 Baths
702 SF
$2,664/SF
42
The W
Built 2009
$1,870,000

2901 S Bayshore Dr #16G

Miami FL, 33133
$1,870,000
0%
2 beds
2 Baths
1,587 SF
$1,178/SF
38
Yacht Harbour
Built 1975
$1,870,000

18201 Collins Ave #4709

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,870,000
0%
2 beds
3 Baths
1,722 SF
$1,086/SF
80
TRUMP ROYALE CONDO
Built 2009
$1,869,000

27800 SW 182nd Ave

Homestead FL, 33031
$1,869,000
-5.37%
5 beds
5 Baths
4,066 SF
$460/SF
288
N/A
Built 1992
$1,867,500

1800 S Ocean Dr #1601

Hallandale Beach FL, 33009
$1,867,500
0%
3 beds
4 Baths
2,078 SF
$899/SF
58
Beach Club 3
Built 2006
$1,865,000

1808 Coral Ridge Dr

Fort Lauderdale FL, 33305
$1,865,000
0%
4 beds
5 Baths
3,387 SF
$551/SF
20
Livermore Estates
Built 2018