fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3457 to 3472 of 27243 Properties.

DOM
 
$1,825,000

6960 SW 148th Ter

Palmetto Bay FL, 33158
$1,825,000
5.8%
4 beds
3 Baths
2,838 SF
$643/SF
295
OLD CUTLER ESTATES SEC 1
Built 1969
$1,825,000

900 Brickell Key Blvd #1502

Miami FL, 33131
$1,825,000
0%
2 beds
3 Baths
1,572 SF
$1,161/SF
185
ASIA CONDO
Built 2008
$1,825,000

19111 Collins Ave #2703

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,825,000
0%
3 beds
3 Baths
2,150 SF
$849/SF
29
Ocean Two
Built 2001
$1,825,000

450 Alton Rd #910

Miami Beach FL, 33139
$1,825,000
0%
2 beds
2 Baths
1,370 SF
$1,332/SF
29
Icon South Beach
Built 2004
$1,825,000

15255 SW 80th Ave

Palmetto Bay FL, 33157
$1,825,000
-7.59%
4 beds
4 Baths
3,207 SF
$569/SF
277
LYCHEE NUT GROVE
Built 1997
$1,825,000

1445 16th St #1101

Miami Beach FL, 33139
$1,825,000
-3.44%
2 beds
2 Baths
1,128 SF
$1,618/SF
63
CAPRI SOUTH BEACH
Built 2008
$1,825,000

1700 Meridian Ave #306

Miami Beach FL, 33139
$1,825,000
-2.67%
3 beds
3 Baths
2,073 SF
$880/SF
120
THE MONTCLAIR CONDO
Built 2005
$1,825,000

550 S Ocean Blvd #1509

Boca Raton FL, 33432
$1,825,000
4.35%
2 beds
2 Baths
1,351 SF
$1,351/SF
322
CHALFONTE
Built 1974
$1,820,000

19740 W Saint Andrews Dr

Hialeah FL, 33015
$1,820,000
0%
3 beds
3 Baths
5,336 SF
$341/SF
37
COUNTRY CLUB OF MIAMI EST
Built 1966
$1,800,000

301 NW 37th St

Miami FL, 33127
$1,800,000
-10%
3 beds
2 Baths
1,362 SF
$1,322/SF
359
BAY VISTA PARK
Built 1939
$1,800,000

9135 NW 4th Ave #TH-1

Miami FL, 33150
$1,800,000
0%
4 beds
5 Baths
2,058 SF
$875/SF
203
Sondergate
Built 2027
$1,800,000

900 Brickell Key Blvd #1602

Miami FL, 33131
$1,800,000
0%
2 beds
3 Baths
1,572 SF
$1,145/SF
155
Asia Condo
Built 2008
$1,800,000

19955 NE 38th Ct #901

Aventura FL, 33180
$1,800,000
0%
2 beds
4 Baths
2,400 SF
$750/SF
121
TOWERS OF PORTO VITA S.
Built 2000
$1,800,000

410 Bowie Ln

Key Largo FL, 33037
$1,800,000
0%
3 beds
2 Baths
1,250 SF
$1,440/SF
98
CROSS KEY WATERWAYS EST S
Built 2020
$1,800,000

. Condominio Fundadores Marina Cap Cana #Penthouse

FL,
$1,800,000
-14.29%
5 beds
6 Baths
6,452 SF
$279/SF
1186
Condominio Fundadores
Built 2006
$1,800,000

3500 SW 128th Ave

Miami FL, 33175
$1,800,000
0%
4 beds
2 Baths
2,284 SF
$788/SF
73
J G HEADS FARMS UNIT A
Built 1977