SEARCH LISTINGS
Showing 3537 to 3552 of 27243 Properties.
DOM
 
12751 SW 92nd Ct
Miami FL, 33176
$1,795,000
-9.11%
5 beds
4 Baths
3,396 SF
$529/SF
126
KNOWLES ESTS 1ST ADDN
Built 1977
650 NE 32nd St #2901
Miami FL, 33137
$1,795,000
-1.37%
4 beds
5 Baths
1,872 SF
$959/SF
158
Paraiso Bay Condo
Built 2018
5815 SW 107th Pl
Miami FL, 33173
$1,795,000
0%
4 beds
4 Baths
2,842 SF
$632/SF
8
WESTWOOD ESTS 3RD ADDN
Built 2022
18201 Collins Ave #4705
Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,790,000
0%
2 beds
2 Baths
1,577 SF
$1,135/SF
330
trump royale
Built 2009
4779 Collins Ave #2305
Miami Beach FL, 33140
$1,790,000
0%
2 beds
2 Baths
1,380 SF
$1,297/SF
246
The Blue Diamond
Built 2000
3301 NE 183rd St #PH9
Aventura FL, 33160
$1,790,000
-9.6%
3 beds
4 Baths
3,073 SF
$582/SF
243
THE PENINSULA II CONDO
Built 2007
8340 NW 33 Terrace
Doral FL, 33122
$1,790,000
0%
4 beds
5 Baths
3,947 SF
$454/SF
165
OASIS PARK SQUARE AT DORAL
Built 2015
11490 SW 72nd Ct
Pinecrest FL, 33156
$1,790,000
0%
4 beds
3 Baths
2,616 SF
$684/SF
32
MONTGOMERY EAST SEC 2
Built 1967
#1807
Aventura FL, 33160
$1,790,000
0%
3 beds
4 Baths
3,069 SF
$583/SF
7
THE PENINSULA II CONDO
Built 2007
300 Biscayne Blvd Way #2106
Miami FL, 33131
$1,790,000
-5.29%
1 beds
2 Baths
1,001 SF
$1,788/SF
53
Aston Martin Residences
Built 2024
2127 Brickell Ave #705
Miami FL, 33129
$1,790,000
-0.5%
2 beds
2 Baths
1,700 SF
$1,053/SF
127
BRISTOL TOWER CONDO
Built 1993
9901 W Bay Harbor Dr #403
Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,789,900
-3.72%
3 beds
4 Baths
1,662 SF
$1,077/SF
253
Alana Bay Harbor
Built 2024
140 NE 95th St
Miami Shores FL, 33138
$1,780,000
-8.01%
3 beds
3 Baths
2,459 SF
$724/SF
41
MIAMI SHORES SEC 1 AMD
Built 1938
1017 SW 13th Ct
Miami FL, 33135
$1,780,000
0%
4 beds
4 Baths
2,303 SF
$773/SF
102
1ST WESTMORELAND ADDN
Built 2026
700 NE 24th ST #1806
Miami FL, 33137
$1,780,000
-3.73%
3 beds
3 Baths
1,545 SF
$1,152/SF
87
Aria Reserve
Built 2025
10585 Cobalt Ct
Parkland FL, 33076
$1,780,000
-1.06%
6 beds
7 Baths
4,622 SF
$385/SF
39
TRIPLE H RANCH PLAT
Built 2018