fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3585 to 3600 of 27245 Properties.

DOM
 
$1,750,000

8086 NW 47th Ter

Doral FL, 33166
$1,750,000
-12.5%
5 beds
4 Baths
3,436 SF
$509/SF
105
CANARIAS EAST
Built 2022
$1,750,000

1418 Lantana Dr

Weston FL, 33326
$1,750,000
0.86%
5 beds
4 Baths
3,747 SF
$467/SF
324
Sector 6 East
Built 1996
$1,750,000

330 Sunny Isles Blvd #5-1508

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,750,000
0%
3 beds
4 Baths
1,892 SF
$925/SF
36
PARQUE TOWERS CONDO
Built 2019
$1,750,000

580 72nd St #1402

Miami Beach FL, 33141
$1,750,000
0%
2 beds
2 Baths
884 SF
$1,980/SF
31
72 Park Condo
Built 2025
$1,750,000

1100 Biscayne Blvd #2105

Miami FL, 33132
$1,750,000
0%
3 beds
3 Baths
2,081 SF
$841/SF
30
Marquis Residences
Built 2009
$1,750,000

621 E Tropical Way

Plantation FL, 33317
$1,750,000
0%
5 beds
4 Baths
4,383 SF
$399/SF
37
PLANTATION GOLF ESTATES
Built 1973
$1,750,000

3131 NE 7th Ave #3306

Miami FL, 33137
$1,750,000
0%
3 beds
4 Baths
1,634 SF
$1,071/SF
29
ONE PARAISO
Built 2018
$1,750,000

20201 E Country Club Dr #1903

Aventura FL, 33180
$1,750,000
-7.65%
3 beds
4 Baths
3,264 SF
$536/SF
214
HAMPTONS SOUTH CONDO
Built 2004
$1,750,000

900 Brickell Key Blvd #2602

Miami FL, 33131
$1,750,000
0%
2 beds
3 Baths
1,572 SF
$1,113/SF
219
ASIA CONDO
Built 2008
$1,750,000

1007 Citrus Isle

Fort Lauderdale FL, 33315
$1,750,000
0%
4 beds
3 Baths
2,494 SF
$702/SF
31
RIO NUEVO ISLE
Built 1966
$1,750,000

15901 Collins Ave #3302

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,750,000
-18.6%
3 beds
4 Baths
1,979 SF
$884/SF
337
Trump Tower
Built 2008
$1,750,000

400 Alton Rd #TH-1A

Miami Beach FL, 33139
$1,750,000
0%
2 beds
4 Baths
1,864 SF
$939/SF
22
A12006646
Built 2003
$1,750,000

20191 E Country Club Dr #TH9

Aventura FL, 33180
$1,750,000
0%
3 beds
3 Baths
2,988 SF
$586/SF
25
TERRACES NORTH TURNBERRY
Built 1983
$1,750,000

2010 NE 196th Ter

North Miami Beach FL, 33179
$1,750,000
-11.62%
3 beds
2 Baths
n/a
n/a
191
SKY LAKE
Built 1960
$1,750,000

1055 SW 12th CT #2

Miami FL, 33135
$1,750,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
18
Oasis II
Built 2026
$1,750,000

1055 SW 12th Ct #1

Miami FL, 33135
$1,750,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
18
Oasis II
Built 2025