fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3649 to 3664 of 27247 Properties.

DOM
 
$1,730,000

3400 SW 27th Ave #1505

Coconut Grove FL, 33133
$1,730,000
0%
2 beds
2 Baths
1,540 SF
$1,123/SF
11
The Ritz Carlton
Built 2001
$1,725,000

1759 SE 46th Street

Cape Coral FL, 33904
$1,725,000
-12.66%
6 beds
4 Baths
n/a
n/a
946
Cape Coral Unit 7, BLK 364
Built 2007
$1,725,000

1516 SE 1st St

Fort Lauderdale FL, 33301
$1,725,000
-9.21%
5 beds
4 Baths
3,066 SF
$563/SF
211
COLEE HAMMOCK
Built 2020
$1,725,000

804 NE 16th Ter

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,725,000
0%
3 beds
4 Baths
2,623 SF
$658/SF
44
Victoria park
Built 2026
$1,725,000

340 SE 13th Ave

Pompano Beach FL, 33060
$1,725,000
-9.21%
4 beds
3 Baths
2,838 SF
$608/SF
113
SNUG HARBOR SEC TWO
Built 1974
$1,725,000

485 NE 96th St

Miami Shores FL, 33138
$1,725,000
0%
3 beds
3 Baths
2,866 SF
$602/SF
26
MIAMI SHORES SEC 4 AMD PL
Built 1944
$1,725,000

11475 Watercrest Circle East

Parkland FL, 33076
$1,725,000
-1.43%
5 beds
6 Baths
3,695 SF
$467/SF
41
BRUSCHI PROPERTY
Built 2016
$1,725,000

2020 N Bayshore Dr #1603

Miami FL, 33137
$1,725,000
4.55%
3 beds
3 Baths
1,708 SF
$1,010/SF
121
PARAMOUNT BAY CONDO
Built 2010
$1,725,000

904 NE 17th Ter

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,725,000
0%
3 beds
4 Baths
2,623 SF
$658/SF
8
PROGRESSO
Built 2026
$1,725,000

7601 Cavalia Dr

Davie FL, 33328
$1,725,000
0%
6 beds
6 Baths
5,516 SF
$313/SF
16
Cavalia Estates
Built 2018
$1,725,000

12530 SW 96th Ct

Miami FL, 33176
$1,725,000
-9.16%
5 beds
4 Baths
3,362 SF
$513/SF
125
OAK RIDGE FALLS
Built 1998
$1,715,000

2655 S Bayshore Dr #706

Miami FL, 33133
$1,715,000
-4.72%
2 beds
3 Baths
886 SF
$1,936/SF
93
Mr. C Residences
Built 2024
$1,714,260

260 Collins Ave #105

Miami Beach FL, 33139
$1,714,260
0%
2 beds
2 Baths
1,061 SF
$1,616/SF
24
Villa Sofia
Built 2026
$1,705,000

901 S Ocean Dr. #409

Hollywood FL, 33019
$1,705,000
0%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
38
Hollywood Moon
Built 2028
$1,700,000

2755 NE 207th St

Aventura FL, 33180
$1,700,000
0%
2 beds
1 Baths
1,176 SF
$1,446/SF
241
HALLANDALE PARK NO 9
Built 1971
$1,700,000

159 NE 6th St #5015

Miami FL, 33132
$1,700,000
0%
3 beds
3 Baths
1,246 SF
$1,364/SF
146
The Gale Residences
Built 2024