fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3633 to 3648 of 27247 Properties.

DOM
 
$1,749,000

3301 NE 183rd St #1607

Aventura FL, 33160
$1,749,000
-2.02%
3 beds
4 Baths
3,069 SF
$570/SF
185
Peninsula II
Built 2007
$1,749,000

6899 Collins Ave #808

Miami Beach FL, 33141
$1,749,000
-20.14%
2 beds
2 Baths
1,290 SF
$1,356/SF
266
NORTH CARILLON
Built 2008
$1,749,000

1820 SW 10th St

Miami FL, 33135
$1,749,000
0%
4 beds
4 Baths
2,324 SF
$753/SF
21
SHENANDOAH
Built 1925
$1,749,000

427 Grand Concourse

Miami Shores FL, 33138
$1,749,000
0%
2 beds
2 Baths
2,029 SF
$862/SF
10
MIAMI SHORES SEC 4 AMD PL
Built 1953
$1,749,000

1220 Azalea Cres

Hollywood FL, 33019
$1,749,000
0%
4 beds
3 Baths
2,208 SF
$792/SF
30
HOLLYWOOD GOLF ESTATES SE
Built 1968
$1,749,000

6100 N Ocean Dr #3N

Hollywood FL, 33019
$1,749,000
-7.9%
3 beds
4 Baths
2,185 SF
$800/SF
165
SEASIDE VILLAGE WEST COND
Built 2019
$1,749,000

3535 S Ocean Drive #2104

Hollywood FL, 33019
$1,749,000
-7.95%
2 beds
3 Baths
2,267 SF
$772/SF
548
Diplomat Residences
Built 2006
$1,749,000

7111 SW 63rd Ave

South Miami FL, 33143
$1,749,000
-5.41%
4 beds
3 Baths
2,414 SF
$725/SF
70
ROYAL PALM VILLAS
Built 1926
$1,748,000

10762 NW 71st St

Doral FL, 33178
$1,748,000
0%
5 beds
5 Baths
3,052 SF
$573/SF
6
DORAL ISLES ST CROIX
Built 1999
$1,745,945

260 Collins Ave #205

Miami Beach FL, 33139
$1,745,945
0%
2 beds
2 Baths
1,061 SF
$1,646/SF
24
Villa Sofia
Built 2026
$1,745,000

495 Brickell Ave #2801

Miami FL, 33131
$1,745,000
-2.79%
3 beds
2 Baths
1,870 SF
$933/SF
381
ICON BRICKELL
Built 2009
$1,745,000

516 Hendricks Isle #2C

Fort Lauderdale FL, 33301
$1,745,000
0%
2 beds
2 Baths
2,394 SF
$729/SF
44
ARIA
Built 2007
$1,740,000

6899 Collins Ave #2403

Miami Beach FL, 33141
$1,740,000
-10.77%
2 beds
2 Baths
1,375 SF
$1,265/SF
42
CARILLON
Built 2008
$1,740,000

254 NE 101st St

Miami Shores FL, 33138
$1,740,000
0%
4 beds
3 Baths
2,283 SF
$762/SF
3
MIAMI SHORES SEC 1 AMD
Built 1938
$1,737,500

20 NE 11th St #4502

Miami FL, 33132
$1,737,500
0%
2 beds
2 Baths
1,022 SF
$1,700/SF
32
E11EVEN Residences Miami
Built 2026
$1,735,000

14831 SW 95th Ct

Miami FL, 33176
$1,735,000
0%
4 beds
3 Baths
2,740 SF
$633/SF
19
TWENTY OAKS
Built 1998