fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3713 to 3728 of 27250 Properties.

DOM
 
$1,695,000

1331 Brickell Bay Dr #1109

Miami FL, 33131
$1,695,000
-13.08%
2 beds
3 Baths
1,730 SF
$980/SF
633
JADE RESIDENCES
Built 2004
$1,695,000

Miami FL, 33165
$1,695,000
0%
4 beds
4 Baths
2,325 SF
$729/SF
121
LEE MANOR 3RD ADDN
Built 2018
$1,695,000

2200 S Ocean Ln #1405

Fort Lauderdale FL, 33316
$1,695,000
0%
2 beds
3 Baths
2,170 SF
$781/SF
269
POINT OF AMERICAS
Built 1971
$1,695,000

1000 Island Blvd #PH9

Aventura FL, 33160
$1,695,000
-5.57%
3 beds
3 Baths
1,880 SF
$902/SF
147
WILLIAMS ISLAND
Built 1990
$1,695,000

1231 Lisbon St

Coral Gables FL, 33134
$1,695,000
0%
3 beds
3 Baths
1,386 SF
$1,223/SF
36
CORAL GABLES GRANADA SEC
Built 1925
$1,695,000

9 Island Ave #1806

Miami Beach FL, 33139
$1,695,000
0%
2 beds
2 Baths
1,440 SF
$1,177/SF
365
Nine Island Ave
Built 1981
$1,695,000

1001 NE 86th St

Miami FL, 33138
$1,695,000
0%
3 beds
3 Baths
2,216 SF
$765/SF
80
8 53 42 DAVIS HARBOR RESUB
Built 1954
$1,695,000

2301 Collins Ave #1505

Miami Beach FL, 33139
$1,695,000
0%
1 beds
2 Baths
960 SF
$1,766/SF
266
Roney Palace
Built 1926
$1,695,000

24200 SW 120th Ave

Homestead FL, 33032
$1,695,000
0%
4 beds
2 Baths
2,660 SF
$637/SF
27
Princeton
Built 1979
$1,695,000

3301 NE 183 #2209

Aventura FL, 33160
$1,695,000
0%
3 beds
4 Baths
3,073 SF
$552/SF
87
PENINSULA ll
Built 2007
$1,695,000

808 Brickell Key Dr #2002

Miami FL, 33131
$1,695,000
-4.78%
2 beds
3 Baths
1,709 SF
$992/SF
40
TWO TEQUESTA POINT
Built 1998
$1,695,000

19670 Beach Rd #B323

Tequesta FL, 33469
$1,695,000
0%
2 beds
3 Baths
2,358 SF
$719/SF
53
Seawatch
Built 1984
$1,695,000

1210 Cactus St

Key Largo FL, 33037
$1,695,000
-5.57%
4 beds
5 Baths
3,120 SF
$543/SF
268
ROCK HARBOR ESTATE
Built 1979
$1,695,000

1098 NE 99th St

Miami Shores FL, 33138
$1,695,000
-5.04%
3 beds
2 Baths
1,812 SF
$935/SF
65
REV PL MIAMI SHORES SEC 8
Built 1947
$1,695,000

670 NE 56th St

Miami FL, 33137
$1,695,000
0%
2 beds
2 Baths
1,547 SF
$1,096/SF
99
BAYSHORE UNIT NO 3
Built 1945
$1,695,000

158 Dockside Cir

Weston FL, 33327
$1,695,000
-3.14%
5 beds
5 Baths
3,816 SF
$444/SF
60
Pelican Landing
Built 1995