fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3793 to 3808 of 27254 Properties.

DOM
 
$1,650,000

2852 SW 32nd Ct #2852

Miami FL, 33133
$1,650,000
0%
3 beds
4 Baths
2,039 SF
$809/SF
126
AVALON SUB
Built 2015
$1,650,000

1245 SW 13th Ave #1245

Miami FL, 33135
$1,650,000
0%
3 beds
4 Baths
2,108 SF
$783/SF
108
LUXURY TOWNHOUSE
Built 2025
$1,650,000

600 NE 27th St #105

Miami FL, 33137
$1,650,000
32%
3 beds
4 Baths
2,275 SF
$725/SF
308
BAY HOUSE
Built 2015
$1,650,000

10126 NW 76th Ter

Doral FL, 33178
$1,650,000
5.77%
5 beds
5 Baths
3,624 SF
$455/SF
149
DORAL COMMONS RESIDENTIAL
Built 2017
$1,650,000

1245 Coral Ln

Hollywood FL, 33019
$1,650,000
0%
4 beds
3 Baths
2,464 SF
$670/SF
107
HOLLYWOOD GOLF ESTATES SE
Built 1969
$1,650,000

2619 SW 31st Pl #2619

Miami FL, 33133
$1,650,000
0%
4 beds
5 Baths
2,458 SF
$671/SF
100
SOUTH BAY ESTATES
Built 2026
$1,650,000

8934 Harding Ave

Surfside FL, 33154
$1,650,000
0%
3 beds
2 Baths
1,186 SF
$1,391/SF
71
SECOND AMD PLAT OF NORMAN
Built 1935
$1,650,000

9208 Emerson Ave

Surfside FL, 33154
$1,650,000
0%
3 beds
2 Baths
1,737 SF
$950/SF
74
ALTOS DEL MAR NO 5
Built 1986
$1,650,000

331 188th St

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,650,000
0%
3 beds
3 Baths
1,632 SF
$1,011/SF
69
OCEAN BLVD ESTATES SEC A
Built 1949
$1,650,000

715 Crandon Blvd #PH-5

Key Biscayne FL, 33149
$1,650,000
-2.88%
2 beds
2 Baths
1,310 SF
$1,260/SF
270
RESORT VILLA TWO CONDO
Built 1997
$1,650,000

430 Sunset Dr

Pompano Beach FL, 33062
$1,650,000
33.06%
3 beds
4 Baths
2,389 SF
$691/SF
104
Silver Beach Townhomes
Built 2007
$1,650,000

5675 County Road 78

La Belle FL, 33935
$1,650,000
-12.93%
3 beds
4 Baths
4,123 SF
$400/SF
182
NONE
Built 2006
$1,650,000

4401 Collins Ave #3003

Miami Beach FL, 33140
$1,650,000
-13.16%
1 beds
2 Baths
980 SF
$1,684/SF
219
FONTAINEBLEAU II TRESOR
Built 2005
$1,650,000

8045 SW 128th St

Pinecrest FL, 33156
$1,650,000
-5.71%
5 beds
6 Baths
1,781 SF
$926/SF
64
PINE TREE ESTATES
Built 2026
$1,650,000

901 S Ocean Dr. #511

Hollywood FL, 33019
$1,650,000
0.06%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
44
Hollywood Moon
Built 2028
$1,650,000

29400 SW 168th Ct

Homestead FL, 33030
$1,650,000
0%
5 beds
3 Baths
2,654 SF
$622/SF
64
ARBOR ESTATES
Built 2014