SEARCH LISTINGS
Showing 3841 to 3856 of 27257 Properties.
DOM
 
700 NE 26th Ter #3505
Miami FL, 33137
$1,649,000
-9.84%
2 beds
2 Baths
955 SF
$1,727/SF
820
MISSONI BAIA
Built 2023
411 N New River Dr E #3703
Fort Lauderdale FL, 33301
$1,649,000
0%
2 beds
3 Baths
2,110 SF
$782/SF
201
Las Olas Grand
Built 2005
3601 SW 23rd Ter #1
Miami FL, 33145
$1,649,000
0%
4 beds
4 Baths
2,265 SF
$728/SF
84
Vista to the Plaza
Built 2025
1331 Brickell Bay Dr #903
Miami FL, 33131
$1,649,000
0%
2 beds
3 Baths
1,730 SF
$953/SF
45
Jade Residences
Built 2004
164 Venetian Dr
Islamorada FL, 33036
$1,649,000
-17.14%
4 beds
2 Baths
1,680 SF
$982/SF
212
WHITE MARLIN BEACH SEC 2
Built 1969
500 Alton Rd #1204
Miami Beach FL, 33139
$1,649,000
-5.77%
1 beds
2 Baths
1,000 SF
$1,649/SF
127
Five Park
Built 2025
5961 SW 56th Ter
South Miami FL, 33143
$1,649,000
-5.77%
5 beds
5 Baths
3,026 SF
$545/SF
96
GABLES EDGE
Built 1980
1971 SW 33rd Ave
Miami FL, 33145
$1,649,000
-2.71%
4 beds
3 Baths
2,331 SF
$707/SF
82
CORAL GATE SEC B
Built 1949
3250 NE 188th St #904
Aventura FL, 33180
$1,649,000
-7.88%
3 beds
5 Baths
2,275 SF
$725/SF
311
ECHO CONDO
Built 2015
19111 Collins Ave #3307
Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,649,000
-5.77%
2 beds
3 Baths
1,900 SF
$868/SF
43
OCEAN TWO
Built 2001
711 NE 72nd Ter
Miami FL, 33138
$1,649,000
-4.68%
3 beds
2 Baths
1,514 SF
$1,089/SF
49
BELLE MEADE
Built 1950
3190 SW 133rd Ct
Miami FL, 33175
$1,649,000
-4.68%
4 beds
4 Baths
3,281 SF
$503/SF
28
BLANC ESTATES
Built 2006
705 Crandon Blvd #506
Key Biscayne FL, 33149
$1,649,000
0%
2 beds
2 Baths
1,310 SF
$1,259/SF
14
OCEAN CLUB
Built 1998
13700 SW 74th Ct
Palmetto Bay FL, 33158
$1,649,000
0%
5 beds
3 Baths
n/a
n/a
28
HERMAN HGTS SEC 1
Built 1958
398 NE 5th St #3209
Miami FL, 33132
$1,649,000
-10.82%
2 beds
2 Baths
983 SF
$1,678/SF
488
The Elser
Built 2022
8700 SW 83rd Ct
Miami FL, 33143
$1,649,000
-3%
4 beds
3 Baths
3,333 SF
$495/SF
59
KENDALL POINT
Built 1964