fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3889 to 3904 of 27256 Properties.

DOM
 
$1,600,000

16601 SW 87th Ct

Palmetto Bay FL, 33157
$1,600,000
0%
4 beds
3 Baths
2,779 SF
$576/SF
340
THE LANDINGS SEC 1
Built 2002
$1,600,000

2301 Collins Ave #326

Miami Beach FL, 33139
$1,600,000
-5.88%
2 beds
2 Baths
1,180 SF
$1,356/SF
379
RONEY PALACE
Built 1926
$1,600,000

857 SW 14th Ave #A

Miami FL, 33135
$1,600,000
0%
6 beds
6 Baths
2,836 SF
$564/SF
249
La Elaina
Built 2025
$1,600,000

20201 E Country Club Dr #2303

Aventura FL, 33180
$1,600,000
0%
3 beds
4 Baths
3,264 SF
$490/SF
98
HAMPTONS SOUTH CONDO
Built 2004
$1,600,000

2000 Island Blvd #2404

Aventura FL, 33160
$1,600,000
0%
3 beds
3 Baths
2,560 SF
$625/SF
95
WILLIAMS ISLAND
Built 1995
$1,600,000

801 S Miami Ave #1409

Miami FL, 33130
$1,600,000
0%
3 beds
3 Baths
1,450 SF
$1,103/SF
94
SLS LUX BRICKELL
Built 2018
$1,600,000

859 E 23rd St

Hialeah FL, 33013
$1,600,000
0%
3 beds
2 Baths
2,032 SF
$787/SF
457
HIALEAH 13TH ADDN AMD PL
Built 1947
$1,600,000

7849 Liberty Way

Parkland FL, 33067
$1,600,000
0%
3 beds
4 Baths
3,550 SF
$451/SF
168
MCJUNKIN FARMS PLAT
Built 2024
$1,600,000

9880 NW 74th Ter

Doral FL, 33178
$1,600,000
0%
5 beds
4 Baths
3,292 SF
$486/SF
217
DORAL COMMONS RESIDENTIAL
Built 2016
$1,600,000

398 NE 5th St #2418

Miami FL, 33132
$1,600,000
0%
3 beds
3 Baths
1,135 SF
$1,410/SF
70
The Elser
Built 2022
$1,600,000

4391 Collins Ave #410

Miami Beach FL, 33140
$1,600,000
0%
1 beds
2 Baths
1,104 SF
$1,449/SF
72
FONTAINEBLEAU III
Built 2008
$1,600,000

300 Biscayne blvd way #2908

Miami FL, 33131
$1,600,000
-2.14%
1 beds
2 Baths
767 SF
$2,086/SF
226
Aston Martin Residences
Built 2024
$1,600,000

1761 SW 14 Street

Miami FL, 33145
$1,600,000
0%
10 beds
9 Baths
3,050 SF
$525/SF
67
SOUTH SHENANDOAH
Built 1952
$1,600,000

1000 Venetian Way #408

Miami FL, 33139
$1,600,000
0%
2 beds
2 Baths
1,370 SF
$1,168/SF
30
1000 VENETIAN WAY
Built 1983
$1,600,000

5GWV+2H N/A

FL,
$1,600,000
0%
4 beds
5 Baths
n/a
n/a
58
Mexico
Built 2025
$1,600,000

851 NE 1st Ave #3911

Miami FL, 33132
$1,600,000
-3.03%
4 beds
4 Baths
2,188 SF
$731/SF
167
PARAMOUNT MIAMI WORLDCENT
Built 2019