fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3905 to 3920 of 27256 Properties.

DOM
 
$1,600,000

2127 Brickell Ave #1805

Miami FL, 33129
$1,600,000
0%
2 beds
2 Baths
1,700 SF
$941/SF
24
Bristol Tower Condo
Built 1993
$1,600,000

300 Sunny Isles Blvd #4-902

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,600,000
-27.27%
3 beds
4 Baths
1,892 SF
$846/SF
253
Parque Towers
Built 2019
$1,600,000

151 SE 15th Rd #203/201

Miami FL, 33129
$1,600,000
-11.11%
4 beds
5 Baths
1,634 SF
$979/SF
272
Brickell East Condo
Built 1983
$1,600,000

10500 SW 126th St

Miami FL, 33176
$1,600,000
0%
7 beds
4 Baths
4,133 SF
$387/SF
15
CLOVER SUB
Built 1983
$1,600,000

851 NE 1st Ave #2811

Miami FL, 33132
$1,600,000
0.06%
3 beds
4 Baths
2,188 SF
$731/SF
172
Paramount
Built 2019
$1,600,000

455 Grand Bay #618-19

Key Biscayne FL, 33149
$1,600,000
0%
1 beds
1 Baths
791 SF
$2,023/SF
4
THE RITZ CARLTON
Built 2001
$1,600,000

345 Madeira Ave #345

Coral Gables FL, 33134
$1,600,000
0%
3 beds
3 Baths
n/a
n/a
7
MADEIRA TOWNHOMES
Built 2010
$1,600,000

400 S Pointe Dr #2105

Miami Beach FL, 33139
$1,600,000
0%
2 beds
2 Baths
1,042 SF
$1,536/SF
154
South Pointe Towers Condo
Built 1987
$1,600,000

712 Pine Lake Dr

Delray Beach FL, 33445
$1,600,000
0%
3 beds
3 Baths
3,008 SF
$532/SF
15
Seagate Golf at The Hamlet
Built 1980
$1,600,000

16 Tropical Dr

Ocean Ridge FL, 33435
$1,600,000
0%
3 beds
3 Baths
1,716 SF
$932/SF
54
PALM BEACH SHORE ACRES
Built 1970
$1,600,000

11701 SW 21st Ct

Davie FL, 33325
$1,600,000
0%
4 beds
4 Baths
2,714 SF
$590/SF
1
FLA FRUIT LANDS CO SUB NO
Built 1981
$1,600,000

2553 Jardin Manor

Weston FL, 33327
$1,600,000
0%
4 beds
3 Baths
2,910 SF
$550/SF
10
SECTOR 7 - PARCELS J-2 &
Built 1998
$1,600,000

2456 Bay Isle Court

Weston FL, 33327
$1,600,000
0%
4 beds
3 Baths
2,824 SF
$567/SF
10
SECTOR 7 - PARCELS F G H
Built 1996
$1,599,999

9595 Collins Ave #NPHD

Surfside FL, 33154
$1,599,999
0%
2 beds
3 Baths
1,740 SF
$920/SF
116
Solimar
Built 2002
$1,599,999

880 NE 72nd Ter

Miami FL, 33138
$1,599,999
0%
3 beds
3 Baths
1,716 SF
$932/SF
44
NEW BELLE MEADE SUB
Built 1941
$1,599,900

9524 Byron Ave

Surfside FL, 33154
$1,599,900
0%
2 beds
2 Baths
1,920 SF
$833/SF
88
ALTOS DEL MAR NO 6
Built 1968