SEARCH LISTINGS
Showing 3985 to 4000 of 27259 Properties.
DOM
 
10450 NE 5th Ave
Miami Shores FL, 33138
$1,590,000
0%
4 beds
2 Baths
2,112 SF
$753/SF
71
MIRROR LAKE SUB
Built 1953
16001 Collins Ave #703
Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,590,000
0%
2 beds
3 Baths
1,962 SF
$810/SF
11
Trump Tower I
Built 2008
1431 SW 20th St
Miami FL, 33145
$1,590,000
-6.19%
3 beds
4 Baths
2,237 SF
$711/SF
93
Townhouses
Built 2026
264 Bayshore Dr
Cape Coral FL, 33904
$1,590,000
-9.14%
3 beds
2 Baths
2,276 SF
$699/SF
151
CAPE CORAL
Built 1968
700 NE 24th ST #2402
Miami FL, 33137
$1,590,000
-22.44%
2 beds
3 Baths
1,542 SF
$1,031/SF
64
Aria Reserve South
Built 2025
2 Grove Isle Dr #B1603
Miami FL, 33133
$1,590,000
-9.14%
2 beds
2 Baths
1,882 SF
$845/SF
260
Grove Isle Condominium
Built 1980
17550 Collins Ave #1202
Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,590,000
0%
2 beds
3 Baths
1,385 SF
$1,148/SF
25
AURORA CONDMINIUM
Built 2023
20230 NW 7th St
Pembroke Pines FL, 33029
$1,589,000
0%
5 beds
3 Baths
4,059 SF
$391/SF
170
CHAPEL TRAIL REPLAT
Built 1989
1235 SW 13TH AVE #1235
Miami FL, 33135
$1,589,000
0%
3 beds
4 Baths
2,247 SF
$707/SF
11
SHENANDOAH
Built 2024
3460 SW 52nd St
Hollywood FL, 33312
$1,589,000
-11.67%
5 beds
4 Baths
2,896 SF
$549/SF
313
BANYAN OAKRIDGE PLAT
Built 1996
3250 NE 188th St #404
Aventura FL, 33180
$1,588,000
-6.31%
3 beds
5 Baths
2,275 SF
$698/SF
102
ECHO CONDO
Built 2015
19810 NE 22nd av
Miami FL, 33180
$1,586,000
7.45%
5 beds
3 Baths
2,837 SF
$559/SF
292
HIGHLAND WOODS SEC 1
Built 1959
1133 SW 2nd Ave #T1-5610
Miami FL, 33130
$1,585,500
9.58%
1 beds
1 Baths
803 SF
$1,974/SF
759
Mercedes-Benz Places Miam
Built 2027
1150 101st St #PH 702
Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,585,200
0%
4 beds
3 Baths
1,972 SF
$804/SF
175
ONE BAY HARBOR CONDO
Built 2019
17550 Collins Ave #505
Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,585,000
0%
2 beds
3 Baths
1,675 SF
$946/SF
98
AURORA CONDOMINIUMS
Built 2023