fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4049 to 4064 of 27279 Properties.

DOM
 
$1,550,000

1111 Crandon Blvd #A504

Key Biscayne FL, 33149
$1,550,000
0%
2 beds
2 Baths
1,409 SF
$1,100/SF
147
Towers of Key Biscayne
Built 1972
$1,550,000

691 E 48th St

Hialeah FL, 33013
$1,550,000
0%
3 beds
2 Baths
1,044 SF
$1,485/SF
98
HIALEAH 16 ADDN AMD & REV
Built 1948
$1,550,000

2005 Calais Dr #1

Miami Beach FL, 33141
$1,550,000
-2.97%
3 beds
3 Baths
1,775 SF
$873/SF
514
La Linda Miami Beach
Built 2025
$1,550,000

520 Brickell Key Dr #A1904

Miami FL, 33131
$1,550,000
0%
2 beds
2 Baths
2,010 SF
$771/SF
101
BRICKELL KEY ONE CONDO
Built 1982
$1,550,000

1451 Brickell Ave #1901

Miami FL, 33131
$1,550,000
0%
2 beds
3 Baths
1,418 SF
$1,093/SF
241
ECHO BRICKELL
Built 2017
$1,550,000

3846 W Gardenia Ave

Weston FL, 33332
$1,550,000
0%
5 beds
3 Baths
3,078 SF
$504/SF
87
ISLES AT WESTON
Built 2004
$1,550,000

6515 Collins Ave #1709

Miami Beach FL, 33141
$1,550,000
0%
2 beds
2 Baths
1,128 SF
$1,374/SF
50
BEL AIRE ON THE OCEAN
Built 2004
$1,550,000

1030 15th St #PH3

Miami Beach FL, 33139
$1,550,000
0%
2 beds
3 Baths
1,476 SF
$1,050/SF
77
Ten30
Built 2022
$1,550,000

280 NE 48th Ter

Miami FL, 33137
$1,550,000
99900%
5 beds
3 Baths
1,682 SF
$922/SF
39
BRENTWOOD REV PL
Built 1959
$1,550,000

19707 Turnberry Way #28J

Aventura FL, 33180
$1,550,000
0%
3 beds
3 Baths
2,360 SF
$657/SF
72
TURNBERRY NORTH TOWER
Built 1979
$1,550,000

20191 E Country Club Dr #TH7

Aventura FL, 33180
$1,550,000
0%
3 beds
3 Baths
2,970 SF
$522/SF
25
TERRACES NORTH TURNBERRY
Built 1983
$1,550,000

984 SW 10th St #1

Miami FL, 33130
$1,550,000
0%
4 beds
4 Baths
2,508 SF
$618/SF
408
Casa Vista
Built 2025
$1,550,000

31050 SW 193rd Ave

Homestead FL, 33030
$1,550,000
1.31%
6 beds
5 Baths
5,659 SF
$274/SF
402
Acreage
Built 1992
$1,550,000

3131 NE 188th St #2-301

Aventura FL, 33180
$1,550,000
-6.06%
4 beds
5 Baths
3,142 SF
$493/SF
170
THE ATRIUM AT AVENTURA
Built 2007
$1,550,000

601 NE 27 #TH104

Miami FL, 33137
$1,550,000
0%
3 beds
3 Baths
1,870 SF
$829/SF
57
The Crimson Condo
Built 2016
$1,550,000

984 SW 10th St #2

Miami FL, 33130
$1,550,000
0%
4 beds
4 Baths
2,156 SF
$719/SF
380
Casa Vista
Built 2025