fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4033 to 4048 of 27279 Properties.

DOM
 
$1,574,900

551 N Fort Lauderdale Beach Blvd #R201

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,574,900
0%
2 beds
2 Baths
1,034 SF
$1,523/SF
310
The Elliott
Built 2009
$1,573,000

128 Dove Ave

Tavernier FL, 33070
$1,573,000
0%
4 beds
3 Baths
1,814 SF
$867/SF
56
DOVE CREEK ESTATES
Built 1973
$1,570,000

13265 Alexandria Dr

Opa-Locka FL, 33054
$1,570,000
0%
7 beds
5 Baths
1,495 SF
$1,050/SF
99
REV PLAT NILE GARDENS SEC
Built 1947
$1,565,000

2768 SW 33rd Ave

Miami FL, 33133
$1,565,000
0%
4 beds
5 Baths
2,661 SF
$588/SF
28
Silver Bluff Gardens
Built 2026
$1,565,000

717 Crandon Blvd #507

Key Biscayne FL, 33149
$1,565,000
0%
2 beds
2 Baths
1,450 SF
$1,079/SF
192
THE OCEAN CLUB
Built 1997
$1,565,000

18101 Collins Ave #1502

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,565,000
-7.83%
2 beds
3 Baths
1,389 SF
$1,127/SF
549
TRUMP PALACE CONDO
Built 2006
$1,565,000

6620 Indian Creek Dr #712

Miami Beach FL, 33141
$1,565,000
0%
3 beds
4 Baths
1,841 SF
$850/SF
3
Peloro
Built 2016
$1,563,200

20 NE 11th St #3110

Miami FL, 33132
$1,563,200
0%
2 beds
2 Baths
977 SF
$1,600/SF
32
ELEVEN HOTEL AND RESIDENC
Built 2026
$1,562,500

6940 Abbott Ave #518

Miami Beach FL, 33141
$1,562,500
0%
2 beds
2 Baths
1,089 SF
$1,435/SF
490
Ella Miami Beach
Built 2027
$1,560,000

3250 NE 188th St #505

Aventura FL, 33180
$1,560,000
0%
4 beds
6 Baths
2,237 SF
$697/SF
20
ECHO CONDO
Built 2015
$1,560,000

6535 SW 26th St

Miami FL, 33155
$1,560,000
0%
4 beds
3 Baths
2,446 SF
$638/SF
16
CORAL WAY CENTER AMD
Built 2023
$1,560,000

13023 Davie Oaks Dr

Davie FL, 33325
$1,560,000
-2.44%
4 beds
4 Baths
3,047 SF
$512/SF
126
Casuarinas
Built 2025
$1,559,000

6005 SW 64th Pl

South Miami FL, 33143
$1,559,000
0%
3 beds
2 Baths
1,900 SF
$821/SF
52
MERION PARK
Built 1956
$1,557,700

2901 Indian Creek #404

Miami Beach FL, 33140
$1,557,700
0%
1 beds
2 Baths
820 SF
$1,900/SF
9
29 Indian Creek
Built 2027
$1,554,000

9481 E Bay Harbor Drive #302

Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,554,000
7.92%
2 beds
3 Baths
1,450 SF
$1,072/SF
578
La Baia North
Built 2026
$1,550,000

4401 Collins Ave #1604

Miami Beach FL, 33140
$1,550,000
0%
1 beds
2 Baths
980 SF
$1,582/SF
185
FONTAINEBLEAU II CONDO
Built 2005