fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4001 to 4016 of 27260 Properties.

DOM
 
$1,585,000

814 Monterey St

Coral Gables FL, 33134
$1,585,000
-0.94%
3 beds
2 Baths
1,791 SF
$885/SF
85
WELBON
Built 1939
$1,580,000

7935 East Dr #1204

North Bay Village FL, 33141
$1,580,000
-14.13%
3 beds
3 Baths
1,840 SF
$859/SF
1045
CIELO ON THE BAY CONDO
Built 2009
$1,580,000

18201 Collins Ave #1202

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,580,000
-1.25%
2 beds
4 Baths
1,499 SF
$1,054/SF
70
TRUMP ROYALE CONDO
Built 2008
$1,580,000

3700 S Ocean Blvd #908

Highland Beach FL, 33487
$1,580,000
-14.59%
2 beds
3 Baths
2,231 SF
$708/SF
477
Toscana Towers
Built 2000
$1,580,000

159 NE 6th St #5115

Miami FL, 33132
$1,580,000
-5.95%
3 beds
3 Baths
1,246 SF
$1,268/SF
71
Gale Residence
Built 2024
$1,580,000

330 Sunny Isles Blvd #5-2207

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,580,000
0%
3 beds
4 Baths
1,892 SF
$835/SF
22
PARQUE TOWERS CONDO
Built 2019
$1,580,000

20201 E Country Club Dr #608

Aventura FL, 33180
$1,580,000
-6.78%
3 beds
4 Baths
3,264 SF
$484/SF
105
Hamptons South
Built 2004
$1,580,000

851 NE 1st Ave #3601

Miami FL, 33132
$1,580,000
-4.24%
3 beds
4 Baths
2,204 SF
$717/SF
59
PARAMOUNT MIAMI WORLD
Built 2019
$1,578,750

2901 Indian Creek #504

Miami Beach FL, 33140
$1,578,750
0%
1 beds
2 Baths
842 SF
$1,875/SF
9
29 Indian Creek
Built 2027
$1,578,660

2612 SW 12th St

Miami FL, 33135
$1,578,660
0%
5 beds
4 Baths
2,225 SF
$710/SF
25
NEW SILVERCREST REV
Built 1939
$1,575,000

6411 SW 185th way

Southwest Ranches FL, 33332
$1,575,000
-1.56%
4 beds
2 Baths
3,059 SF
$515/SF
122
jomnel terace
Built 1978
$1,575,000

#2416

Miami FL, 33132
$1,575,000
0%
3 beds
3 Baths
1,230 SF
$1,280/SF
171
NATIIVO CONDO
Built 2024
$1,575,000

15401 SW 81 Av

Palmetto Bay FL, 33157
$1,575,000
0%
5 beds
4 Baths
2,713 SF
$581/SF
73
East Grove East
Built 1969
$1,575,000

5999 E Brookfield Cir E

Hollywood FL, 33312
$1,575,000
0%
3 beds
4 Baths
2,602 SF
$605/SF
52
PRESERVE AT EMERALD HILLS
Built 2019
$1,575,000

18101 Collins Ave #5104

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,575,000
0%
2 beds
3 Baths
1,600 SF
$984/SF
32
Trump Grande
Built 2006
$1,575,000

3410 Galt Ocean Dr #901N

Fort Lauderdale FL, 33308
$1,575,000
0%
3 beds
3 Baths
2,112 SF
$746/SF
21
SOUTHPOINT CONDO
Built 1974