fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3969 to 3984 of 27260 Properties.

DOM
 
$1,595,000

5021 SW 168th Ave

Southwest Ranches FL, 33331
$1,595,000
-3.92%
4 beds
3 Baths
3,162 SF
$504/SF
99
CHAMBERS LAND CO SUB NW1/
Built 1981
$1,595,000

700 NE 24TH ST #1103

Miami FL, 33137
$1,595,000
0%
3 beds
4 Baths
n/a
n/a
90
ARIA RESERVE
Built 2025
$1,594,000

30905 SW 194th Ave

Homestead FL, 33030
$1,594,000
-3.39%
3 beds
2 Baths
1,790 SF
$891/SF
144
n/a
Built 1966
$1,590,000

801 S Miami Ave #5209

Miami FL, 33130
$1,590,000
-3.05%
3 beds
3 Baths
1,445 SF
$1,100/SF
408
SLS LUX
Built 2018
$1,590,000

1451 Brickell Ave #2103

Miami FL, 33131
$1,590,000
0%
2 beds
3 Baths
1,137 SF
$1,398/SF
486
ECHO BRICKELL CONDO
Built 2017
$1,590,000

500 Brickell Ave #3901

Miami FL, 33131
$1,590,000
0%
3 beds
2 Baths
1,494 SF
$1,064/SF
58
500 Brickell
Built 2008
$1,590,000

5445 Collins Ave #P2

Miami Beach FL, 33140
$1,590,000
-9.14%
2 beds
2 Baths
2,070 SF
$768/SF
263
Castle Beach Club Condo
Built 1966
$1,590,000

19333 Collins Ave #304

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,590,000
0%
3 beds
5 Baths
2,026 SF
$785/SF
51
Ocean One Condominium
Built 1999
$1,590,000

60 SW 13th St #3400

Miami FL, 33130
$1,590,000
0%
3 beds
4 Baths
2,415 SF
$658/SF
103
INFINITY AT BRICKELL COND
Built 2008
$1,590,000

1201 Obispo Ave

Coral Gables FL, 33134
$1,590,000
0%
3 beds
2 Baths
1,575 SF
$1,010/SF
47
CORAL GABLES SEC E
Built 1948
$1,590,000

12350 NW 6th St

Plantation FL, 33325
$1,590,000
0%
3 beds
2 Baths
2,630 SF
$605/SF
36
FLA FRUIT LANDS CO
Built 1997
$1,590,000

801 S Miami Ave #4508

Miami FL, 33130
$1,590,000
0%
3 beds
4 Baths
1,734 SF
$917/SF
62
Lux Residences
Built 2018
$1,590,000

4723 SW 195th Way

Miramar FL, 33029
$1,590,000
-3.64%
5 beds
4 Baths
3,972 SF
$400/SF
54
SUNSET LAKES PLAT THREE
Built 2004
$1,590,000

20 Eagle Dr

Key Largo FL, 33037
$1,590,000
0%
4 beds
4 Baths
1,350 SF
$1,178/SF
30
SEXTON COVES ESTATES
Built 1986
$1,590,000

927 Catalonia Ave

Coral Gables FL, 33134
$1,590,000
-3.64%
4 beds
3 Baths
1,737 SF
$915/SF
92
CORAL GABLES COUNTRY CLUB
Built 1971
$1,590,000

1749 NE Miami Ct #515

Miami FL, 33132
$1,590,000
0%
2 beds
2 Baths
1,906 SF
$834/SF
149
PARC LOFTS CONDO
Built 2005