fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3953 to 3968 of 27259 Properties.

DOM
 
$1,598,000

3250 NE 188th St #207

Aventura FL, 33180
$1,598,000
-11.22%
3 beds
5 Baths
2,441 SF
$655/SF
826
ECHO AVENTURA
Built 2015
$1,595,000

18201 Collins Ave #1002

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,595,000
0%
2 beds
3 Baths
1,499 SF
$1,064/SF
165
TRUMP ROYALE
Built 2008
$1,595,000

101 S Fort Lauderdale Beach Blvd #308

Fort Lauderdale FL, 33316
$1,595,000
0%
3 beds
3 Baths
3,080 SF
$518/SF
85
Las Olas Beach Club
Built 2008
$1,595,000

Miami FL, 33162
$1,595,000
0%
3 beds
3 Baths
1,567 SF
$1,018/SF
58
HUDSON VALLEY
Built 1955
$1,595,000

2301 Collins Ave #1515

Miami Beach FL, 33139
$1,595,000
-8.86%
1 beds
1 Baths
880 SF
$1,813/SF
484
RONEY PALACE CONDO
Built 1926
$1,595,000

18201 Collins Ave #5104

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,595,000
-5.9%
2 beds
4 Baths
1,643 SF
$971/SF
199
TRUMP ROYALE
Built 2008
$1,595,000

5490 SW 128th Ave

Southwest Ranches FL, 33330
$1,595,000
-11.39%
4 beds
2 Baths
2,478 SF
$644/SF
81
FLA FRUIT LANDS CO SUB NO
Built 1973
$1,595,000

1135 NE 11th Ave

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,595,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
76
PROGRESSO
Built 2026
$1,595,000

8179 Lakeview Dr

West Palm Beach FL, 33412
$1,595,000
-5.9%
3 beds
5 Baths
3,858 SF
$413/SF
37
IRONHORSE PAR F
Built 1994
$1,595,000

242 189th St

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,595,000
-11.14%
2 beds
2 Baths
1,400 SF
$1,139/SF
175
OCEAN BLVD ESTATES SEC A
Built 1949
$1,595,000

2135 Island Dr

Vero Beach FL, 32963
$1,595,000
0%
4 beds
3 Baths
2,501 SF
$638/SF
54
St. Christopher Harbor
Built 2014
$1,595,000

7500 SW 175th St

Palmetto Bay FL, 33157
$1,595,000
0%
4 beds
2 Baths
2,276 SF
$701/SF
16
CUTLER HAMMOCK
Built 1973
$1,595,000

31115 SW 217th Ave

Homestead FL, 33030
$1,595,000
0%
4 beds
4 Baths
4,610 SF
$346/SF
14
000
Built 2004
$1,595,000

20450 SW 198th Ave

Miami FL, 33187
$1,595,000
-6.18%
4 beds
5 Baths
4,238 SF
$376/SF
143
N/A
Built 1978
$1,595,000

8120 SW 162nd St

Palmetto Bay FL, 33157
$1,595,000
0%
4 beds
3 Baths
2,466 SF
$647/SF
4
OAK HOMES
Built 1977
$1,595,000

15 Port Side Dr #15C

Fort Lauderdale FL, 33316
$1,595,000
-4.78%
2 beds
3 Baths
2,226 SF
$717/SF
90
PORTSIDE YACHT CLUB
Built 1982